top of page

Ти людина, а отже, маєш права!

В Україні вже традиційним стало щорічне проведення заходів до Всеукраїнського тижня права, затвердженого указом Президента України «Про Всеукраїнський тиждень права» № 1149/2008 від 08 грудня 2008 року.

10 грудня у КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбувся онлайн-захід, присвячений Міжнародному дню прав людини, який підготували і провели студенти 42-Ю групи разом із куратором – Юзько Тетяною Миколаївною.

Ведучі – Івасюк Сніжана, Безсмертна Мирослава, Коломієць Олеся – розповіли про Загальну декларацію прав людини, Конституцію України як нормативно-правовий акт нашої країни, що ввібрав у себе фундаментальні положення Декларації. Присутнім було продемонстровано фільм «Що таке права людини?», у якому показано історію світу з точки зору дотримання прав людини.

На заході студенти і викладачі мали змогу почути про права людини в Україні та інших державах. Це питання глибоко висвітлили студенти 31-Ю групи. Мазур Наталія проаналізувала права і свободи громадян Швейцарії, Огородник Альона – права мусульманських країн. Цегельнюк Наталія поінформувала про те, чи має місце обмеження прав людини і громадянина в умовах карантину.

До Міжнародного дня прав людини студентська рада коледжу на чолі з Гулько Оленою Миколаївною, психологом навчального закладу, підготувала і провела конкурс плакатів на тему «Як бачать студенти реалізацію прав людини в Україні». Усі учасники акції мали мету розкрити у своїх роботах думку про те, що права людини – це права та свободи, які кожна людина має виключно на тій підставі, що вона є людиною, і які, таким чином, є однаковими для всіх; це ті основні стандарти, без яких люди не можуть жити з відчуттям власної гідності. Дотримання прав людини дозволяє підвищити цінність окремої особистості і захистити її свободи. Тому кожен із нас має знати свої права і вміти їх захистити і реалізувати.


Терещук Анастасія, студентка 41-Ж групи


110 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page