top of page

«ТВІЙ ШЛЯХ ДО УСПІХУ»

7 червня студентське самоврядування КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» вдруге організувало проведення квартирника. Цього разу наша команда вирішила змінити ракурс та провести захід-тренінг «Твій шлях до успіху». Учасники мали можливість випробувати себе в цікавих вправах, за допомогою яких визначили шлях до своєї мети. Означена тема є особливо актуальною в умовах сьогодення, адже саме молодь будуватиме нашу країну майбутнього.

Студенти охоче брали ініціативу у свої руки; не соромлячись, виконували завдання запрошеного психолога Гулько Олени Миколаївни. Організатори квартирника привітали гостей корисною інформацією, безкоштовною кавою-брейк і чудовою атмосферою.

Такий нетиповий підхід до проведення проєкту дав можливість учасникам зрозуміти, що мета зовсім близько, а шлях до успіху не такий уже й тернистий.

Ми плекаємо надію, що кожен гість нашого тренінгу досягне того, чого прагне, а наша зустріч стане для нього маленьким поштовхом до великого майбутнього.

Студентська рада КЗВО «Барський гуманітарно-

педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»53 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page