top of page

Твоє здоров’я у твоїх руках

Щороку в другу суботу вересня ми відзначаємо День фізичної культури і спорту – свято сили, краси, гармонії, яке уособлює в собі велич духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу.

Сьогоднішнє зростання рядів сподвижників фізичної культури і спорту – добра ознака утвердження в суспільстві ідеалів людської краси і духовного здоров’я, одвічного прагнення людини до самовдосконалення. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Важко переоцінити значення фізичної культури в повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості, і в першу чергу – уміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, ефективно співпрацювати в команді, підкорювати власний інтерес загальній меті.

Відрадно, що ряди прихильників фізичної культури і спорту в Україні невпинно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості.

Із нагоди Дня фізичної культури і спорту в академічних групах КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» пройшла виховна година на тему «Всеураїнський олімпійський урок та олімпійський тиждень». Студентська молодь провела перед головним корпусом коледжу спортивний флешмоб «Живи та рухайся», під час якого виконала згинання та розгинання рук в упорі; запальний танцювальний флешмоб «Твоє здоров’я у твоїх руках»; комплексний спортивний флешмоб «Не лінуйся! Рухайся! Ти зможеш, якщо я зміг!».

Головна мета флешмобу – популяризація і пропаганда здорового способу життя, залучення студентства до рухової активності, систематичних занять фізичною культурою, адже здоров’я – найцінніше багатство. Здорова людина життєрадісно й охоче виконує обов’язки, покладені на неї життям, і повністю реалізує свої фізичні та розумові здібності.

Загалом День фізичної культури і спорту в Україні покликаний підвищити значущість спорту в закладах освіти і залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, фізичної культури і спорту, що є надійним джерелом доброго настрою та оптимізму, здоров'я і довголіття!

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

Щиро вітаємо вас із Днем фізичної культури і спорту – святом здорових та цілеспрямованих людей! Нехай приклад наших чемпіонів буде поштовхом для масового розвитку фізичної культури і спорту в повсякденному житті українців та взірцем для підростаючого покоління нашої держави. Бажаємо всім міцного фізичного здоров’я і краси, олімпійського довголіття, спортивних і життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях в ім’я процвітання України!

Віктор Косюк, голова циклової комісії

фізичної культури, фізичного виховання та захисту України372 перегляди

תגובות


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page