top of page

Творчий прорив викладача образотворчого мистецтва Світлани Леонідівни Бондарчук

Дистанційне навчання, безперечно, має свої недоліки і свої переваги. Люди мистецтва, опинившись у замкненому пандемією просторі, почали шукати нові шляхи спілкування з навколишнім середовищем та нові способи заявити про себе. Не стали винятком і митці КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

У 2021 році викладач образотворчого мистецтва Бондарчук С.Л. представила коледж на 4-х міжнародних конкурсах і 3-х міжнародних науково-педагогічних конференціях (Львів, Чернівці, Харків), а на двох із них, що відбулися на базі Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича та Харківського національного університету будівництва і архітектури, виступила на секційних онлайн-засіданнях, висвітлюючи важливі аспекти актуальних проблем освітньо-виховного процесу в умовах карантинних обмежень і дистанційного навчання.

Участь у міжнародних мистецьких конкурсах принесла Світлані Леонідівні широке визнання і призові місця:

  • «Grand Fest Art» Всеукраїнський багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Битва Титанів», 3-25 січня 2021 р. (м. Львів) – 1 місце;

  • Міжнародний конкурс «Алея зірок», 3 сезон, 12 березня 2021 р. (Всеукраїнська творча екосистема «Музика», «Творче об’єднання «Сузір’я Україна», ГО «Креативні екосистеми», за схваленням Міністерства культури України (906/27/13-18)) – 1 місце;

  • VII Міжнародний фестиваль образотворчого мистецтва «International Competition for Artists» SOLOVIOV ART (Краків-Київ), 1 квітня – перша премія;

  • Міжнародний конкурс «Сузір’я Україна – Європа», 10 сезон, 19 березня 2021 р. (Всеукраїнська творча екосистема «Музика», AdverMAN Music Label, «ТО «Сузір’я Україна», ГО «Креативні екосистеми», за схваленням Міністерства культури України (906/27/13-18)) – гран прі.

На запитання про причини, що підштовхнули до такої творчої активності в художній і науково-практичній діяльності, Світлана Леонідівна відповіла: «Циклова комісія образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва завжди була активною у творчості: участь у виставках, місцевих, регіональних та міжнародних художніх пленерах; відкриття нових мистецьких осередків при школах міста і гончарної майстерні на базі коледжу; отримання грантів від Британської ради; організація студентських персональних та колективних виставок; проведення цікавих майстер-класів… Це все вже стало звичною, буденною справою для колективу викладачів образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва.

А ще нам дуже пощастило, що завідувач кафедри мистецьких дисциплін Белецька Н. Г. перебуває в руслі всіх подій і постійно підштовхує викладачів та студентів до творчого самовираження. Як майстер декоративно-прикладного мистецтва, Надія Григорівна стала переможницею у багатьох мистецьких конкурсах. Вона створює оригінальні жіночі прикраси, і її талант має широке коло шанувальників; постійно виставляє у вайбері онлайн-адреси цікавих заходів, міжнародних проєктів та конкурсів, підштовхуючи викладачів-художників і студентів до популяризації власних досягнень, презентації коледжу на просторах інтернету. Саме Надія Григорівна загітувала мене до участі в таких цікавих міжнародних конкурсних проєктах… Ну, а ми, викладачі, у свою чергу, підштовхуємо до творчої активності наших студентів. Спрацьовує так званий принцип доміно, коли творчий рух однієї людини породжує динаміку іншої».

Богуцький С. П., голова циклової комісії

викладачів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва289 переглядів

Comentarios


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page