top of page

ТВОРЧА ЗУСТРІЧ ІЗ РЕЗНІЧЕНКО ГАЛИНОЮ ВОЛОДИМИРІВНОЮ

17 травня для викладачів кафедри мистецьких дисциплін та студентів спеціальності 014 «Середня освіта (Образотворче мистецтво)» КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» була організована творча зустріч із Резніченко Галиною Володимирівною, старшим викладачем кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», членкинею Національної спілки художників України, відомою в Україні майстринею. Шановна гостя ознайомила присутніх з історією виникнення такого явища, як лялька-мотанка, із формуванням її образу протягом віків, починаючи з дохристиянських часів, із широкою класифікацією різновидів (за призначенням, обрядово-ритуальним використанням та матеріалами для виготовлення).

У ході інформативно насиченої лекції Резніченко Г. В. продемонструвала ілюстрації, які увійшли до її навчальних посібників та підручників, і власні творчі композиції та різноманітні ляльки-мотанки, які вона виготовила власноруч.

Під час майстер-класу Галина Володимирівна запропонувала присутнім долучитися до виготовлення Берегині, традиційної ляльки-мотанки, із великих декоративних паперових серветок. У позитивній атмосфері викладачі кафедри і студенти зуміли створити чудові зразки ляльок, використовуючи лише традиційні методи роботи без голок і ножиць.

Мисткиня звернула увагу на особливості виготовлення сучасних сувенірних зразків ляльки-мотанки з використанням сучасних технологій та показала зразки мотанок-звірів і розкрила методи їх створення.

Викладачі та студенти доволі емоційно висловили вдячність Галині Володимирівні Резніченко та Ганні Олександрівні Гуд, завідувачці кафедри мистецьких дисциплін, організаторці зустрічі, і продемонстрували результати власних творчих зусиль. Гостя висловила сподівання на активне продовження співпраці з викладачами і студентством нашого коледжу.

Світлана БОНДАРЧУК,

викладач кафедри мистецьких дисциплін


30 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square