top of page

ТВОРИМО ДОБРО РАЗОМ

Протягом вересня тривала ініційована студентською радою коледжу акція, приурочена до Всесвітнього дня благодійності. Доброчинність у нашому навчальному закладі вже стала доброю традицією. Студенти усвідомлюють важливість благодійництва й активно допомагають тим, хто потребує підтримки.

«Безкорислива спільна справа згуртовує, сприяє розвитку турботливого та милосердного підходу до взаємодії між людьми, тому такі акції вкрай необхідні, особливо в цей складний час», − зауважила заступник директора з гуманітарної освіти та виховної роботи Надія Блідченко.

Цьогорічна акція продемонструвала згуртованість студентського та учнівського колективів, бажання кожного студента, ліцеїста долучитися до доброї справи. У результаті було зібрано 19 кг корму для котів, 33 кг корму для собак. Його передали місцевій волонтерці та екоактивістці Юлії Бартащук, яка опікується бездомними тваринами.

Із вдячністю прийняли студенти та ліцеїсти з вразливих категорій населення, які навчаються в коледжі, підготовлені для них набори з канцелярським приладдям. Було сформовано 40 таких наборів, куди увійшли ручки, олівці, фломастери, маркери, ножиці, зошити.

Акція «Творимо добро разом» завершилася, але сподіваємося, що вона знайде своє продовження в тих добрих справах, які ми будемо продовжувати невтомно творити.

Данило ГРИГОРЕНКО, студент 41-Ж групи,

член творчого об’єднання «Ластівка»

54 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square