top of page

ТАБІРНИЙ ЗБІР-2023 РОЗПОЧАВСЯ!

Практика «Підготовка до роботи в літніх оздоровчих закладах» для студентів 3-х курсів педагогічних спеціальностей є однією з найулюбленіших, адже це важливий етап професійного становлення, пов'язаний з новими зустрічами, викликами, позитивними емоціями.

29 травня коледжева площа наповнилася гомоном та енергією молодих голосів майбутніх педагогів. Це розпочався табірний збір 2023 року, що проходить під гаслом «Україна понад усе».

Перший день – це день відкриття. У програмі тематичного дня були представлення загонів (педагогічний загін 31-Ш групи «POWER» (методист – Потримай Наталя Сергіївна), 31-Д – «Хоробрі серця» (методист – Якубчик Ольга Миколаївна), 31-М – «БЕМС» (методист – Зелінська Ірина Сергіївна), 31-ОМ – «Барвисті веселки» (методист – Кузнєцова Людмила Василівна), 1-МБШ – «Незламні» (методист – Федорчук Наталія Анатоліївна).

Програму першого тематичного дня склали інтелектуальна розминка та гороскоп педагога.

Студенти представили цікаві руханки і масовки, які допомогла підготувати Олена Миколаївна Левицька – музичний керівник.

Чимало зусиль до організації та проведення табірного збору докладає Світлана Віталіївна Марчук – завідувач педагогічної практики. Ця допомога особливо відчутна сьогодні, коли навчання і педагогічна практика здійснюються в непростих умовах воєнного часу.

Із вітальним словом до майбутніх педагогів-організаторів звернулися директор коледжу кандидат педагогічних наук Савчук Петро Несторович та заступник директора з навчальної роботи доктор філософії Самборська Олена Дмитрівна.

Для студентів третіх курсів табірний збір є місточком до не менш важливої і цікавої практики в літніх оздоровчих закладах. Можна впевнено сказати, що вожатське літо-2023 успішно стартувало!

Людмила КУЗНЄЦОВА,

голова циклової комісії викладачів педагогіки,

психології і фахових методик40 переглядів

Comments


Архів
!

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page