top of page

ТАБІРНИЙ ЗБІР: ДЕНЬ ДРУГИЙ

Другий день табірного збору 2024 року пройшов цікаво, весело і творчо. Ранок почався із драйвової руханки, що зарядила студентів енергією на весь день.

А далі все було за планом. Загін 31-М групи «Шторм» провів розважальний захід «TikTok-манія», на якому всі інші педагогічні загони відгадували сучасні українські пісні, зашифровані значками емоджі, а також демонстрували свої акторські здібності (знімаючи і монтуючи короткі відеоролики) та вокальні таланти (повторюючи фрагменти відомих пісень). Глядачі могли висловити свої емоції від побаченого і почутого за допомогою смайликів – точнісінько, як у TikTok. А завершився захід запальною тематичною руханкою «Танцюй в TikTok».

Естафету творчості підхопив педагогічний загін «Драйв» 31-Ш групи, який підготував цікаві «Пригоди із щенячим патрулем». Перегляд соціальних відеороликів, котрі презентували педагогічні загони, нагадав студентам, як важливо піклуватися про наших чотирилапих друзів.

Опісля на всіх чекав цікавий квест із великою кількістю станцій, де учасників зустрічали колоритні герої мультфільму «Щенячий патруль»: Маршал, Зума, Гонщик, Скай, Рокі, Кремез, міс Гудвей та мер Гамдінгер, які рятували Ціполету. Гігантські хрестики-нулики, дартс, кільцекид, щенячий твістер, кумедний боулінг, стрільба з водяних пістолетів, а також творчий конкурс «Актори» – ось які цікаві завдання чекали на різних станціях квесту.

Підбиваючи підсумки другого дня табірного збору, завідувачка практик Світлана Віталіївна Марчук висловила подяку за гарну організацію і проведення запланованих заходів педагогічним загонам 31-М і 31-Ш груп та їхнім методистам.

Загалом день пройшов насичено, цікаво, весело, творчо і пізнавально, адже всі заходи мали на меті викликати в студентів бажання бути їх активними учасниками та залишити незабутні враження від усього побаченого.

                                                                            Олена ЛЕВИЦЬКА,

методист загону «Шторм»
14 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page