top of page

Сіємо розумне, добре, вічне…

Комунальний заклад вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» – навчальний заклад, що є носієм сучасних освітніх стандартів. Він спроможний задовольнити потреби ринку праці не тільки в підготовці висококваліфікованого молодшого спеціаліста з міцною науково-практичною освітньою базою, але й конкурентоздатного бакалавра з усіма поставленими до нього вимогами. Це заклад, де вчать любити дітей, бути справжніми професіоналами, істинними патріотами України. «До творчості студента – через творчість викладача» – така стратегічна лінія, що визначає діяльність педагогічного колективу коледжу.

Велике щастя для молодої людини, яка стоїть на роздоріжжі, зробити правильний вибір майбутньої професії. У народі кажуть: «Щастя не в хмарах ховається, а працею здобувається». Якщо людина обирає професію, до якої лежить душа, то вона повною мірою може реалізувати всі свої вміння та здібності. А це робить її щасливою…

26 травня викладачі природничих дисциплін Нечитайло М.М., Косюк Н.А, Новак В.В., Нечитайло П.А. та фізико-математичних дисциплін Погребнюк Н.О., Ляхнович Н.О., Слободянюк І.Ю. з метою профорієнтаційної роботи відвідали школи Жмеринського району (Браїлівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів, Сьомаківську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів, Рівську середню загальноосвітню школу І-ІІ ступенів, Мартинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів), Барського району (Комаровецький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів-заклад дошкільної освіти Барської територіальної громади); Шаргородського району (Руданський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст., Слободо-Шаргородський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів; заклади загальної-середньої освіти І-ІІІ ст. №1, №2 міста Шаргорода; ЗЗСО «Шаргородська гімназія»).

Під час зустрічі з учнями дев’ятих та одинадцятих класів викладачі детально розповіли про спеціальності, оволодіти якими можна в Комунальному закладі вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»; надали інформацію про Обласний науковий ліцей-інтернат, що є структурним підрозділом коледжу; ознайомили старшокласників із правилами вступу до навчального закладу.

Майбутні абітурієнти охоче вступали в діалог, ставили запитання, ділилися думками про свій професійний вибір.

Викладачі зізнаються, що були приємно вражені теплою зустріччю з випускниками коледжу різних років навчання, які сьогодні стали успішними вчителями та директорами шкіл Вінниччини.


Нечитайло М.М.,

голова циклової комісії викладачів природничих дисциплін;

Погребнюк Н.О.,

голова циклової комісії викладачів фізико-математичних дисциплін

40 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page