top of page

Студентське волонтерство в дії

Усім відомо, що адміністрація КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» завжди підтримує благодійність і волонтерство. Здобувачі освіти педагогічних спеціальностей уже багато років поспіль працюють волонтерами в міському Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Еверест».

22 вересня студенти 41-Ш, 21-Ш та 11-Ш груп разом із Людмилою Василівною Кузнєцовою, викладачем коледжу, відвідали соціальний заклад. Серед них було багато новачків, які вперше завітали до Центру, а були й ті, хто вже не раз переступав його поріг.

Дистанційна форма навчання внесла свої корективи як у роботу «Евересту», так і в роботу волонтерів. І хоча студенти намагалися впродовж усього року активно підтримувати зв’язок із відвідувачами Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді – знімали вітальні відеоролики, надсилали відео пізнавального змісту,– ніщо не може замінити живого спілкування, щирих усмішок, безпосередніх емоцій.

Цього разу наші волонтери прийшли в Центр із фруктовим подарунком – соковитими грушами й ароматними яблуками. А вже невдовзі тут панувала тепла атмосфера дружби і знайомств. Щоб першокурсники могли краще познайомитись із відвідувачами «Евересту», усі активно включилися в ігри на знайомство – «Снігова куля», «Чарівний клубочок», « Коло знайомства», «Про мене сказали б…» та інші.

Після ігор та розваг студенти й еверестівці дружно пригощалися смачним печивом і фруктами. Кожен мав змогу просто й невимушено спілкуватися і ділитися враженнями від зустрічі. Було зрозуміло, що всі задоволені новим знайомством, а студенти вже складають гарні плани на майбутнє.

Булич Надія,

студентка 41-Ж групи

141 перегляд

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page