top of page

СТУДЕНТСЬКА РАДА ІНІЦІЮВАЛА ГЕРОЇКО-ПАТРІОТИЧНИЙ ПРОЄКТ «ГЕРОЯМ СЛАВА!»

1 жовтня студенти КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» активно долучилися до вшанування захисників і захисниць України та висловили свою подяку за їхню жертовність і мужність.

За ініціативи студентської ради коледжу було організовано героїко-патріотичний проєкт «Героям Слава!» та влаштовано виставку студентських плакатів, що відображають стійкість, самовідданість, лицарство і шляхетність наших воїнів.

Студенти працювали над тематичними плакатами з великим запалом та ентузіазмом. До проєкту долучилися здобувачі освіти, які навчаються дистанційно. Вони підготували оригінальні фотоколажі і презентації, зміст яких інформує про важливість справи наших захисниць і захисників, котрі ціною надзусиль боронять українську землю і щосили женуть ворога геть із її просторів.

На особливу увагу заслуговує плакат, який створили учні Обласного наукового ліцею-інтернату. Ліцеїсти презентували свою роботу на вечорі живої музики в кав’ярні DDM під час виступів творчих студентських колективів. Метою створення плакату була підтримка ініціативи збору коштів для наших захисників і захисниць.

Після завершення виставки студентська рада планує передати плакати бійцям на фронт, аби нагадати їм, що ми поруч, чекаємо, віримо і підтримуємо! Нехай разом із цими плакатами до наших воїнів надійде частинка нашої віри, надії та вдячності.

Слава Україні! Слава її Героям!

Єлізавєта ЧЕРНЕЦЬКА,

членкиня творчого об’єднання

кореспондентів газети «Журналіст»39 переглядів

Kommentare


Архів