top of page

Студентська рада Вінниччини оновила свій склад

20-22 жовтня відбулася звітно-виборча конференція IV каденції студентської ради Вінниччини – консультативно-дорадчого органу при голові обласної державної адміністрації. Нелегкі, але інформаційно насичені три дні конференції відбувалися в змішаному режимі.

Від студентської ради нашого коледжу для участі в конференції були делеговані Сущенко Анастасія, студентка 31-Ш групи, голова сектору побуту і господарства, та Цегельнюк Наталія, студентка 41-Ю групи, член сектору побуту і господарства.


Учасники конференції слухали лекцій з проєктного менеджменту і мотивації; брали участь у різних тренінгах, тімбілдінгах, обговоренні стратегій та у виборах нового складу президії V скликання, зокрема голови СРВ, його заступника, прес-секретаря та голів комітетів. Кожен делегат був цілеспрямований, активний і харизматичний. Головою міжнародного комітету студентської ради Вінниччини стала студентка нашого коледжу Сущенко Анастасія, а заступником голови міжнародного комітету – Цегельнюк Наталія.

Усі делегати СРВ – це креативні, сміливі та відповідальні студенти, які гідно представили на конференції свої заклади освіти й набули нових навичок, креативу, цікавих знайомств і яскравих емоцій та вражень.


Наталія Цегельнюк, студентка 41-Ю групи
59 переглядів

コメント


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page