top of page

СТУДЕНТИ 41-Ш ГРУПИ СКЛАЛИ ЗАЛІК ІЗ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ

20 березня відбувся залік із переддипломної педагогічної практики студентів 41-Ш групи спеціальності 013 «Початкова освіта». Цей день став важливим випробуванням і одночасно однією з найяскравіших подій у нашому студентському житті. Кожен відчував хвилювання, адже презентація результатів практики є важливим етапом професійного становлення.

Реалії сьогодення визначили новий формат роботи. Багатьом із нас довелося організовувати навчальні заняття та виховні і дозвіллєві заходи з учнями в змішаному режимі задля безпеки учасників освітнього процесу та виконання розпоряджень щодо карантинних обмежень.

Звітуючи про результати практики (а спілкування проходило очно і в режимі онлайн), ми обмінювалися враженнями від роботи з дітьми та пережитими емоціями. Педагогічна практика стала ключовим компонентом у нашій професійній підготовці, оскільки вона інтегрувала освітній процес і реальний досвід та підготувала до викликів професії.

Безперечно, перед комісією, у складі якої працювали заступник директора з навчальної роботи доктор філософії Олена Дмитрівна Самборська, завідувач кафедри педагогіки, психології та фахових методик кандидат педагогічних наук Наталія Анатоліївна Федорчук та завідувач практик викладач-методист Світлана Віталіївна Марчук, студенти відчували деяке хвилювання, презентуючи напрацьовані в реальному освітньому середовищі практичні вміння. У своїх виступах майбутні педагоги висловили вдячність викладачам педагогіки, психології, фахових методик і персонально наставникам, із якими спілкувалися найтісніше, – Олені Григорівні Савчук, яка була призначена керівником практики, та кураторові групи Марії Михайлівні Нечитайло.

Проходження переддипломної практики та її захист стали для нас тестом на витривалість, забезпечивши можливість продемонстрували свої професійні навички та знання.

Гресюк ОЛЕНА,

староста 41-Ш групи

270 переглядів

Comentarios


Архів