top of page

Студенти провели акцію «Права людини»

Щороку в грудні світова спільнота відзначає День прав людини. Саме 10 числа останнього місяця 1948 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт із прав людини.

Сьогодні Україна, як і весь світ, зіткнулася з особливою жорстокістю та неповагою до фундаментальних правових норм. Відкрита агресія Росії, окупація частини території в східному регіоні нашої держави та окупація Автономної Республіки Крим, численні терористичні акти і військові конфлікти по всьому світі свідчать про неспроможність як окремих держав, так і світової спільноти в цілому забезпечити на належному рівні повагу до основоположних прав кожного мешканця нашої планети. Тому суспільство має згуртуватися для досягнення спільної мети – захисту прав людини і створення сприятливих та безпечних умов життя в усьому світі.

Студентська рада і практичний психолог КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» Гулько Олена Миколаївна організували і провели в межах закладу вже традиційну акцію «Права людини». Мета проєкту благородна – наголосити на тому, що всі люди мають рівні права.

Кожна академічна група отримала пропозицію долучитися до акції і представити на конкурс тематичний плакат. Організатори проєкту в його програмі передбачили визначення переможців та спеціальну винагороду для них.

До участі в акції долучилася більшість академічних груп, студенти яких проявили свою креативність у створенні плакатів.


Напередодні в режимі відеоконференції відбулося засідання ради студентського самоврядування, члени якої колегіально визначили переможців конкурсу. Третє місце посіли 31-Ж, 21-М та 21-ОМ групи: за результатами оцінювання, колективні роботи цих груп отримали однакову кількість балів. На другому місці – 42-Ю група. Почесне перше місце виборола 1Б-МОМ група.

Кожен учасник акції отримає спеціальну винагороду – додаткові бали в рейтинговій позиції «Робота культурно-масового сектору».

Мазур Ірина, студентка 31-Ж групи

120 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page