top of page

СТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ СПІЛКУВАЛИСЯ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ПРОГРАМИ «U-LEAD З ЄВРОПОЮ»

10 травня студенти Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» познайомилися з представниками та керівником програми U-LEAD, які розповіли про інституцію молоді, її візію та місію.

Програма U-LEAD (Ukraine – Local Empowerment, Accountability and Development, Україна – підсилення на місцях, підзвітність та розвиток), або коротко «U-LEAD з Європою», є програмою співпраці між українським урядом, Європейським Союзом і його державами-членами: Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією – у створенні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та відповідає потребам громадян України.

У ході зустрічі молодь дізналася мету програми (підсилити спроможність ключових суб'єктів і зацікавлених сторін на національному, регіональному та місцевому рівнях для розширення можливостей місцевого самоврядування в громадах, зокрема і в часи війни та відбудови) і її позитивний вплив на життя українців (розвиває спроможність громад приймати інклюзивні та прозорі рішення, надавати якісні місцеві послуги і втілювати в життя ефективні політики місцевого розвитку).

Зустріч була мегапродуктивною: «живе» спілкування, цінна інформація; приєднання донорів із Європи, які готові підтримувати громадян України. Також мала місце інтерактивна частина заходу, а саме формування територіальної проблеми, визначення її мети й етапів вирішення. Студенти поділилися на дві групи, працюючи в яких мали можливість проявити і зарекомендувати себе як активних діячів громади, готових покращувати життя містян.

Зустріч стала доказом того, що і в найтяжчі часи війни та відбудови ми не маємо падати духом; навпаки – повинні спрямувати всі сили на відновлення суспільного добробуту і побудову кращого майбутнього. Лише об'єднавшись і спрямувавши наші зусилля в одному напрямку, ми зможемо подолати будь-які перешкоди та забезпечити майбутнє, на яке ми всі заслуговуємо.

Гресюк Олена, студентка 41-Ш групи56 переглядів

Комментарии


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page