top of page

СТАРТУЄ ЛІТНІЙ ОЗДОРОВЧИЙ СЕЗОН

18 травня в дистанційному форматі відбулася перша в цьому році зустріч представників Державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» з викладачами і студентами закладів освіти України. Організатори онлайн-діалогу заступник генерального директора Бездень Василь Максимович та провідний методист Методичного центру «УДЦ «Молода гвардія» Юрченко Андрій Володимирович поставили на обговорення питання підготовки до рекреаційного сезону, яку «Молода гвардія» пропонує розпочати з навчання у Всеукраїнській дистанційній школі педагога-організатора. У ході робочої зустрічі було окреслено перспективи проходження літнього оздоровчого сезону та проговорено варіанти подолання можливих проблем.

Викладачі КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» активно включилися в освітянський діалог, оскільки останніх п’ять років наш заклад тісно співпрацює з «Молодою гвардією» в питаннях проходження практики і працевлаштування студентів. У зустрічі взяли участь завідувач практик Світлана Віталіївна Марчук та викладачі-методисти, які організовують підготовку студентів третього курсу до проходження літньої педагогічної практики в оздоровчих таборах: Людмила Василівна Кузнєцова, Ольга Миколаївна Якубчик, Лариса Георгіївна Рожанська, Наталя Сергіївна Потримай.

Життя продовжується навіть у час воєнного стану, і ми вибудовуємо плани на літній сезон. У цьому вся Україна! Переможемо!

Лариса РОЖАНСЬКА,

викладач коледжу, методист педагогічної практики
87 переглядів

コメント


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page