top of page

«СПІЛКУВАННЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ – ЦЕ ЗАВЖДИ ПОЗИТИВ!»

Професія вихователя потребує наполегливості, щирого бажання спілкуватися з дітьми та вимагає щоденної наснаги і творчості. Але всі старання того варті, адже щирі дитячі усмішки найцінніші!

Педагогічна практика студентів спеціальності «Дошкільна освіта» є ключовим компонентом у формуванні практично значущих компетентностей майбутніх фахівців.

Спостереження за роботою вихователя і проведення пробних занять у закладах дошкільної освіти – ефективний шлях практичної підготовки майбутніх педагогів, які наполегливо торують шлях у професію.Ось і студентки 41-Д групи в межах проведення освітнього проєкту «Марафон педагогічної творчості» взяли участь у майстер-класі з гончарства для вихованців закладу дошкільної освіти №7 «Казка» та закладу дошкільної освіти №8 «Дружба» Барської міської ради.

Методичне керівництво роботою майбутніх педагогів здійснювали Юлія Федорівна Саврій, Ганна Олександрівна Задорожна та Марина Михайлівна Шпаковата – викладачі кафедри педагогіки, психології та фахових методик. Ґрунтовне консультування і вказівки наставників стали основою для забезпечення готовності студентів до якісного проведення заходу, сповненого любові до професії та інтересу до української культури.

Катерина Вишневська, Діана Мельник та Анна Мончук цікаво провели для малят екскурсію до гончарної майстерні і навчили їх ліпити з глини іграшку-пташечку.

Неймовірне захоплення в маленьких гостей викликала зустріч із викладачем образотворчого мистецтва Вадимом Васильовичем Шпаковатим, який продемонстрував роботу гончарного круга, що творить глиняну красу, та з дитячим колективом «Промінчики» (керівник Дар'я Дмитришена), котрий звеселив малечу своїм співом.

Вдячність педагогам-вихователям Світлані Іванівні Богатир та Людмилі Леонідівні Матвієнко за підтримку студентів-практикантів і багаторічну співпрацю.

Свідченням її плідності є відгук Катерини Вишневської: «Під час практики я отримала чималий досвід роботи з дітьми дошкільного віку та викладачами-наставниками. Педагогічна практика поглибила і закріпила мої знання з фахових дисциплін, сформувала важливі вміння, збагатила мій педагогічний досвід. Спілкування з дошкільнятами – це завжди позитив!».

Безперечно, педагогічна практика сприяє закріпленню теоретичних знань студентів, набутих у процесі навчання, оволодінню інноваційними методами роботи, формуванню готовності педагогів-початківців до прийняття самостійних професійних рішень, вихованню потреби у самовдосконаленні.


Наталія ФЕДОРЧУК,

к. п. н., завідувач кафедри педагогіки,

психології та фахових методик;

організатор проєкту


33 перегляди

Comentários


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page