top of page

СОЛОДКА МИТЬ УСПІХУ ЄЛІЗАВЄТИ ЧЕРНЕЦЬКОЇ

Студентка 11-ЮЖ групи Єлізавєта Чернецька перемогла у Всеукраїнському творчому конкурсі учнівських робіт «Я – журналіст!» (цьогоріч він відбувся вже втринадцяте) і посіла почесне друге місце в номінації «Стаття». Із 808 робіт, надісланих на конкурс, журі відзначило «Щоденник життя» Єлізавєти, присвячений пам’яті всіх загиблих у горнилі війни барчан, як одну з кращих робіт.

Змагалися учні і студенти, що нині проживають не лише в Україні, а й далеко за її межами: в Австрії, Данії, Італії, Люксембурзі, Нідерландах, Німеччині, Норвегії, Польщі, Сан-Марино, Словенії, Грузії, Туреччині… Тож цей конкурс, без перебільшення, має статус міжнародного.

Сама переможниця коментує свій результат у конкурсі так: «Моя робота справді вийшла чуттєвою. Я впевнена, що вона торкнулася глибин душі і серця кожного, хто працював у складі журі».

Єлізавета Чернецька взяла участь ще й в Обласному конкурсі юних журналістів «Молоде перо-2023. Безсмертні Герої нескореної України», де також стала призером, виборовши друге місце.

Щиро вітаємо Єлізавєту та керівника творчого об’єднання «Феміда» Оксану Володимирівну Кондратюк, яка надихнула студентку на участь у конкурсах, із високими результатами. Зичимо творчого натхнення і нових успіхів та досягнень!

Коломієць ХРИСТИНА,

студентка 21-Ж групи


398 переглядів

Comentarios


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square