top of page

СЛАВА ГЕРОЯМ, ЯКІ БОРОНЯТЬ УКРАЇНУ!

Цьогоріч у перший день жовтня українці відзначили кілька знаменних дат, вписаних до державного календаря: День захисників і захисниць України, День українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці, День працівників освіти, Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.

У коледжі до Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці відбувся виховний захід, який підготували та провели студенти 31-М групи під керівництвом куратора Дарини Вікторівни Магельницької. До участі в концертній програмі долучилися студенти 21-М і 41-М груп та викладачі кафедри мистецьких дисциплін.

На сцені актової зали коледжу прозвучали пісні патріотичного змісту: «Україна-Мати» у виконанні Анни Кушнір та Єлизавети Макидон (керівник – Наталія Василівна Сошинська), «Доброго вечора, ми з України» у виконанні Мирослави Кіндич, Тетяни Лебедєвої, Анни Кушнір та Єлизавети Макидон (керівники – Наталія Валентинівна Скорич та Олена Миколаївна Левицька), «Дитячий Гімн України» у виконанні вокального ансамблю «Промінчики» (керівник – Дар’я Євгенівна Дмитришена); пісні військової тематики: «Мамина молитва» у виконанні Дарини Магельницької; «Не твоя війна» у виконанні вокального квартету «Магія звуків» (керівник – Олена Миколаївна Левицька), «Пісня про частину» у виконанні автора Ігоря Янішевського; «Гімн оборони України» у виконанні вокального ансамблю «Ельдорадо» (керівник – Дарина Вікторівна Магельницька).

Підготувати і провести виховний захід допомогли викладачі кафедри мистецьких дисциплін: Анеля Леонардівна Важеніна (технічне забезпечення), Олег Юрійович Чернілевський та Олена Миколаївна Левицька (звукорежисери).

Найцінніше, що є в нашому житті, – це мир. Мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових і завдяки самовідданості наших бійців ми спокійно живемо в наших домівках, працюємо на своїй землі. І кожної миті ми повинні пам’ятати про це, усвідомлювати, що саме наші воїни відстоюють нашу державу і виборюють для неї мирне майбутнє.

Дякуємо всім нашим захисникам і захисницям за відданість Україні та її народові! Зичимо міцного здоров’я, стійкості духу, сили і незламної віри в Перемогу!

Слава Україні!

Героям слава!

Дарина МАГЕЛЬНИЦЬКА,

куратор 31-М групи54 перегляди

コメント


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square