top of page

«СЕРДЕНЬКО ДОНАТИТЬ»

Святкування Дня спонтанного прояву доброти в Україні набуває все більшого інтересу, хоч і має досить невелику історію. Ініціаторами появи свята стали міжнародні благодійні організації, які вирішили об’єднати добрими вчинками всіх людей планети, незалежно від їхнього віросповідання, громадянства та національної належності.Долучилися до відзначення Всесвітнього дня спонтанного прояву і студенти Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» та учні Обласного наукового ліцею-інтернату, взявши активну участь у благодійній акції «Серденько донатить». Символічно, що вона пройшла 14 лютого, адже в День святого Валентина нашої уваги та любові потребують не тільки кохані, а й тисячі інших людей і, насамперед, наші захисники. Тож День закоханих у коледжі цьогоріч був присвячений благодійності. Усі охочі мали можливість придбати за донат символічне фетрове серденько і подарувати його коханій людині, своєму другові, викладачеві або просто тому, кого хочеться підбадьорити. Таким чином вдалося зібрати 2270 грн., які адресовані нашим ангелам у камуфляжах і будуть передані їм зі щирим виявом безмежної любові та вдячності за сьогодення і віру в завтрашній день.

Цей захід укотре довів, що сила справжнього кохання потужніша за будь-яку зброю, а наші дії та вчинки важливі для інших людей. І не обов’язково звершувати якісь величезні доброчинні акти – достатньо просто поділитися своєю любов’ю і зробити цей світ трохи кращим.

Організатори заходу переконані, що спонтанні прояви доброти мають стати щоденною звичкою для кожного з нас, адже доброта – це шлях до миру!

Ігор МАЙДАНЮК, член творчого об’єднання

кореспондентів газети «Журналіст»

31 перегляд

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page