top of page

СВІТ МОВ І МОВИ СВІТУ

18 квітня актова зала коледжу знову ожила: студенти різних спеціальностей зібралися тут, щоб поділитися своїми знаннями про дивовижний світ мов і мови світу. Це був захід, який не лише дав змогу здобувачам освіти продемонструвати свою мовну обізнаність, але й відкрив їм можливість ширше пізнати культурне розмаїття світу.Студенти та учні наукового ліцею-інтернату представили різні країни англійською і німецькою мовами, які вивчають у коледжі. Формат презентації кожен вибирав на свій розсуд. Активними учасниками конкурсу були: Дар'я Грабчак (10-А клас), Максим Купчишен, Вікторія Руднікова, Марія Саврацька, Ірина Струк (11-А клас), Марія Христофор (11-Ю група), Олексій Данильченко (21-М група), Анастасія Стець (21-ОМ група), Богдан Максимчук (21-Ш група), Христина Коломієць (31-Ж група), Валерія Бойко (1-БЮ група), Богдана Моцна (1-БОМ група), Марія Педстружко (1-БШ група).

Конкурсанти презентували англомовні та німецькомовні країни; розкривали їхні традиції і культурні надбання; акцентували увагу на підтримці з боку цих країн нашої держави, яка в протистоянні з рашизмом виборює свободу і незалежність не тільки для себе, але й для Європи в цілому.

Презентації, зокрема, охопили такі країни, як Велика Британія, Ірландія, Шотландія, Сінгапур, Німеччина, Швейцарія, Австрія, США, Канада, Австралія, Філіппіни, Нова Зеландія. Інформація була цікавою і різноманітною за своїм змістом. Виступи учнів і студентів вдало доповнювали тематичні відеосюжети і музичний супровід, що сприяло конкурсантам у донесенні змісту широкій аудиторії та організовувало увагу глядачів. Кожна презентація була унікальною. Учні і студенти не лише демонстрували свої мовні знання і комунікативні навички, але й намагалися зацікавити присутніх неповторним культурним колоритом представлених країн. Щоб передати традиції і дух кожного народу, конкурсанти використовували креативні підходи, інтерактивні елементи й аутентичні матеріали.

Програму творчого конкурсу «Світ мов і мови світу» підготували викладачі циклової комісії іноземних мов, яку очолює Лариса Володимирівна ХОРОШУН – викладачка англійської мови. Під керівництвом Лариси Володимирівни команда однодумців ретельно працювала над кожним етапом заходу, починаючи від його планування та організації і завершуючи підготовкою учасників та координаційною роботою в день конкурсу.

Захід став важливим моментом співпраці та обʼєднання коледжевої родини. Його учасники та гості були приємно вражені цікавим розмаїттям презентацій і глибиною знань учнівсько-студентської молоді.

Нагородою учасникам конкурсу за творчість і гарні знання були іменні сертифікати, які вручила заступник директора коледжу з навчальної роботи, доктор філософії Олена Дмитрівна САМБОРСЬКА. Ці сертифікати, безумовно, стали не лише символом визнання наполегливої праці учнів і студентів, але й стимулом для подальших досягнень і розвитку. А ще цей документ буде нагадувати його власникам про неповторний досвід спілкування і взаєморозуміння через мову та культуру.

Присутність на заході дозволила широкому колові глядачів розширити свої інтелектуальні горизонти, поглибити знання і зрозуміти важливість вивчення мов і культур інших народів. Ця подія стала яскравим прикладом того, як через спільні зусилля можна створити неповторний досвід колективу однодумців.

Такі ініціативи надихають на подальші досягнення і співпрацю, що сприяє розвитку освіти і культурного обміну.

«Світ мов і мови світу» – це не лише плановий захід, а й спільна подорож у дивовижний світ мовної різноманітності і взаєморозуміння, яка залишить незабутній слід у пам’яті її учасників та глядачів.

Христина КОЛОМІЄЦЬ,

студентка 31-Ж групи151 перегляд

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page