top of page

Світова спільнота відзначає День свободи преси

Щороку 3 травня світова спільнота відзначає День свободи преси, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році відповідно до Рекомендації, прийнятої на двадцять шостій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в 1991 році. Це стало відповіддю на заклик африканських журналістів, які в 1991 році підготували знакову Декларацію Віндгука щодо плюралізму та незалежності ЗМІ.

Всесвітній день свободи преси є днем підтримки засобів масової інформації та вшанування пам’яті журналістів, які загинули, виконуючи свій професійний обов’язок.

Цьогоріч тема Всесвітнього дня свободи преси – «Інформація як суспільне благо» – звучить як заклик до оберігання інформації, вивчення і розповсюдження якісного контенту, зміцнення прозорості журналістики.

Традиційно коледжева спільнота доєднується до святкування Дня свободи преси. Студенти і викладачі висловлюють власні думки щодо безпеки та покращення умов роботи журналістів, порушують актуальні питання в інтерв’ю з фахівцями засобів масової інформації, готують спецвипуск радіо «Коледж-ФМ» та газети «Журналіст».

Сьогодні презентуємо тематичний відеоролик, авторами якого є студенти і викладачі КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

Лебединська Т. М.,

голова циклової комісії викладачів спеціальності «Журналістика»


33 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page