top of page

РІЗДВЯНЕ ДИВО

19-22 грудня студенти 31-Д групи спеціальності «Дошкільна освіта» та 21-М групи спеціальності «Середня освіта. Музичне мистецтво» провели різдвяні розваги для учнів 1-4-х класів закладів загальної середньої освіти міста – Барського ліцею №1 і Барського ліцею №2; для дітей-сиріт та дітей з обмеженими можливостями, які перебувають під опікою Центру надання соціальних послуг Барської міської ради, і для дітей працівників КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».Переступивши поріг закладу, малеча відразу ж потрапляла в дивовижний світ казок та цікавих пригод, куди їх запрошувала ведуча передноворічного квесту Дарія Огороднік разом із добрими Янголами (Ілона Герасимчук, Оксана Сахарчук, Валерія Гула), які принесли на своїх крилах Різдвяне Диво.

Цьогоріч організатори святкової програми (авторка сценарію Скорич Наталія Валентинівна, куратори Любарська Іларія Петрівна та Дмитришена Дарія Євгенівна, студенти 31-Д і 21-М груп, а також Шевчук Богдан (31-ОМ група), Гуменний Олександр (11-ОМ група), Богданюк Дмитро (11-ЮЖ група)) вигадали цікавий сюжет, котрий змусив дітвору багато рухатися, змагатися у швидкості, кмітливості, винахідливості. Перед дітьми розгорнулося справжнє казкове дійство. Захопливі конкурси, динамічні ігри, цікаві розваги, колядки і танці – усе це викликало в малечі цілий спектр яскравих емоцій.
Щоправда, святковий настрій маленьким гостям уже на першому етапі новорічно-різдвяного квесту спробував зіпсувати підступний Грінч (Катерина Скалацька), який викрав Різдвяне Диво; але учасники дійства не розгубилися, а разом зі своїми провідниками Янголами вирушили на пошуки цікавих пригод.

Дійшовши до казкового лісу, маленькі мандрівники зустріли напрочуд добру та симпатичну Бабусю-Ягусю (Анастасія Слоквіч) і допомогли їй прикрасити Ялинки (Вікторія Пишна, Олександр Гуменний). А потім продовжили пошуки лихого Грінча.

Дорога, яку вказав Клубочок (Діана Колодій), привела маленьких шукачів до Снігової Королеви (Анастасія Комислєєва). Щоб іти далі, дітям потрібно було виконати її завдання – побудувати сніговиків, яких зруйнував і розкидав Північний Вітер (Владислав Шейфер, Діана Коломієць, Катерина Мигдалюк). Треба було бачити, із яким запалом і натхненням діти виконували це завдання, а коли впоралися з роботою, то ще й розвеселили Снігову Королеву грою в сніжки. Добра малеча своїми витівками розтопила холодне серце гордої красуні, і за це вона дала мандрівникам мапу, щоб ті змогли швидко добратися до Гаррі Потера (Олексій Данильченко).

Окрилені підтримкою Снігової Королеви, діти сіли в Потяг-Локомотив (Олександр Гуменний), котрий помчав їх до найвідомішого учня Гоґвордсу. Гаррі Потер спочатку вирішив перевірити малечу на вправність і дав завдання зварити чарівне зілля та пролетіти на чарівній мітлі і тільки після цього показав шлях до щедрої Господині (Катерина Мигдалюк) в українську хату, де всі разом колядували, випікали смачні пироги в розмальованій печі, а потім смачно ласували ними. Саме тут, у гостинній українській оселі, діти знову зустрілися з Грінчем, але вже чемним і хорошим. Так малі мандрівники повернули собі Різдвяне Диво і прийняли Грінча до свого гурту.

На завершення казкового квесту малеча зустрілася з Санта-Клаусом (Єгор Ільченко) і запалила чарівні вогники на новорічній ялинці. Діти поділилися з добрим чарівником своїми заповітними мріями, розповіли про те, чого вони найбільше хочуть для своїх рідних, близьких і для себе. У діток різні мрії, але цього Різдва вони здебільшого продиктовані нашим сьогоденням: «Щоб тато повернувся з війни живим», «Щоб швидше закінчилася війна». А один хлопчик сказав: «Я хочу, щоб мій тато воскрес!».

На жаль, не всі наші бажання зможе здійснити добрий чарівник Санта-Клаус. Але мріймо і живімо вірою в Різдвяне Диво!

Іларія ЛЮБАРСЬКА,

куратор 31-Д групи