top of page

РОЗКАЗУЄМО ПРО ОСВІТНІ ПРОПОЗИЦІЇ НАШОГО КОЛЕДЖУ


Вибір професії – це, без перебільшення, вибір життєвого шляху. Від нього залежить, чи зможе молода людина реалізуватися в майбутньому, якими будуть її досягнення і подальше життя. Тож цей вибір має бути свідомим і виваженим, побудованим на об’єктивному уявленні про палітру сучасних професій, їхні особливості та вимоги до фахівців. Важливим завданням закладів освіти є професійне інформування випускників.

22 березня на базі Митківського ЗЗСО І-ІІ ступенів Жмеринського району Наталія Анатоліївна Федорчук, завідувач кафедри педагогіки, психології та фахових методик, презентувала учням 8-го та 9-го класів КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», розповіла про його освітні пропозиції та запросила старшокласників до екскурсії по закладу.

Захопливим завершенням зустрічі став майстер-клас із гончарства, який провів викладач кафедри мистецьких дисциплін Вадим Васильович Шпаковатий разом зі студентом 41-ОМ групи Назаром Круциком. Учні мали можливість поринути в багатогранний світ українського декоративно-прикладного мистецтва, пізнати таємниці гончарної справи та зробити перші у своєму житті глиняні вироби.

Людмила КУЗНЕЦОВА, голова циклової комісії

шкільної психології, педагогіки та фахових методик45 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page