top of page

РОБОЧА ЗУСТРІЧ МАЙБУТНІХ ПРАВНИКІВ З НОТАРІУСОМ

Розуміючи важливість зв’язку теорії з практикою, юридична клініка коледжу продовжує організовувати зустрічі з фахівцями різних сфер юридичної діяльності.

1 квітня 2024 року відбулася чергова зустріч студентів спеціальності «Право» з приватним нотаріусом Жмеринського нотаріального округу Олександром Мельником, який поділився багаторічним досвідом нотаріальної діяльності та окреслив значущість і роль цієї професії в захисті цивільних прав та інтересів громадян.

Під час спілкуванні зі студентами Олександр Миколайович детально зупинився на вимогах законодавства України щодо нотаріальної діяльності; зосередив увагу майбутніх правників на порядку прийняття спадщини та спадкування за законом і за заповітом; акцентував увагу здобувачів освіти на правилах нотаріального посвідчення довіреностей, різного виду договорів та засвідчення справжності підпису особи на документах. Актуальною для слухачів була інформація про доступ нотаріуса до державних реєстрів.Зустріч виявилася пізнавальною, корисною і мотиваційною. Студенти активно ставили запитання й отримували на них високопрофесійні відповіді.

Вікторія СЛУГОЦЬКА , асистент

кафедри соціально-економічних дисциплін194 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості