top of page

РЕПОРТАЖ ІЗ ФОРУМУ ВСТУПНИКА


4 березня в Комунальному закладі вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбувся Форум вступника, на який зареєструвалося понад сорок абітурієнтів з різних шкіл Вінницької області.

До гостей звернувся директор коледжу Савчук Петро Несторович. Він розповів історію, традиції, перспективи закладу освіти; окреслив особливості освітнього процесу; ознайомив з умовами, які створено для безпечного навчання у воєнний час.

Студенти представили свої спеціальності, яких у коледжі шість: «Дошкільна освіта» (Єгор Ільченко, 21-Д група), «Початкова освіта» (Анастасія Потримай, 11-Ш група), «Середня освіта. Музичне мистецтво» (Аліна Рибак, 21-М група), «Середня освіта. Образотворче мистецтво» (Марія Січко, 21-ОМ група), «Журналістика» (Вікторія Красовська, 21-Ж група), «Право» (Валерія Бойко, 21-Ю група), а десятикласниця Вікторія Руднікова розповіла про особливості освітнього процесу в Обласному науковому ліцеї-інтернаті.

Опісля майбутніх абітурієнтів запросили на сцену і, поділивши на команди, звели в інтелектуальних перегонах «Усе по-чесному». Модератори Олена Грисюк (31-Ш група) та Сергій Блідченко (2-МБШ група) захопили гравців цікавими конкурсами. Учасники співали, танцювали, наввипередки відповідали на запитання вікторини. Актова зала коледжу час від часу вибухала оплесками і відлунювала голосними закликами на підтримку команд, що змагалися у спритності й кмітливості. Після завершення інтелектуального «двобою» абітурієнти отримали, окрім гарного настрою, іменні сертифікати і невеличкі сувеніри.

У виставковій залі з учасниками Форуму спілкувалися Ірина Кофан і Юлія Карчевська – студентки 21-Ж групи. Екскурсоводи розповіли гостям цікаві факти з багаторічної історії коледжу та ліцею, представили кращі роботи кафедр, методичні напрацювання викладачів, творчі доробки студентів, інформацію про відкриті літературно-мистецькі заходи, проведені в межах коледжу, району, області, участь у яких брали студенти різних спеціальностей та учні Обласного наукового ліцею-інтернату.

Гостей коледжу вразила велика кількість тематичних виставок, представлених на огляд. Спеціальності «Журналістика» та «Право» демонстрували методичні напрацювання, кваліфікаційні роботи студентів, а також посібники викладачів. Привертали увагу і тішили око художні роботи творчих педагогів і здобувачів спеціальностей «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Дошкільна освіта». Неабияке захоплення викликала яскрава композиція вишитих скатертин, серветок, рушників, сорочок, а також виробів із мила, деревини та лози.

Гості закладу мали можливість ознайомитися з виставкою світлин із персональної колекції Євгена Йосиповича Меснянкіна, яка має промовисту назву «Бар. Барська земля. Події і люди. Мить історії». В експозицію увійшли фото, що віддзеркалюють історичне минуле старовинного міста і його сучасний вигляд у привабливих тонах, рідкісному освітленні та незвичайних ракурсах.

Усі учасники Форуму вступника отримали масу задоволення від зустрічей, виставок, змагань і в цілому від атмосфери, яка панує в коледжі.

Ірина КОФАН, Юлія КАРЧЕВСЬКА –

студентки 21-Ж групи


190 переглядів

Kommentare


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page