top of page

РАЗОМ ДО НАШОЇ ПЕРЕМОГИ!

Останні події змусили нас зрозуміти, що ми є великою і непереможною силою, коли ми разом.

Із перших днів війни весь педагогічний та студентський колективи КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» демонструють неабияку згуртованість і докладають багато зусиль, керуючись спільною мотивацією – допомогти тим, хто боронить Україну; підтримати мужніх воїнів і подякувати їм за те, що маємо можливість жити і навчатися.

21 травня на площі біля магазину «Аврора» відбувся благодійний концерт «І в дорогу далеку ти мене на зорі проводжала» та ярмарок на підтримку ЗСУ, організовані за ініціативи колективу КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

Концерт розпочався вітальною піснею «Хай буде весна» у виконанні народної мішаної хорової капели. Патріотичну атмосферу заходу доповнили творчі номери «Будем жити», «Про війну», «Крила», «Незламна», «Буде мир».

Віртуозністю виконання музичних творів вразили глядачів викладачі кафедри мистецьких дисциплін Олександр Кльоц, Олег Чернілевський, Андрій Мілінчук та дует баяністів (Наталія Матвієнко, Андрій Мілінчук).

Кожен, хто прийшов на захід, усвідомлює, що є частинкою найкращої країни у світі – України. Тож музична композиція «Про Україну» нікого не залишила байдужим.

Під час концерту учасниці квартету «Магія звуків», тріо «Зорецвіт» та «Струни серця» подарували слухачам музичні твори («Осіння кава», «Не забудь», «Біля тополі», «Обійми», «Журавлі»), присвячені жінкам, які сьогодні захищають Україну. Із душевним трепетом прозвучали пісні «Мамина молитва», «Лебедина вірність», «Птаха».

Пісня завжди була і залишається оберегом нашого народу і нашою святинею. Ансамбль автентичного співу зачарував барчан і гостей міста виконанням пісень «Чого, Галю, не гуляєш?», «Сватав мене попів син».

Чи не найбільше глядацьких симпатій отримав дитячий ансамбль «Промінчики», який виконав музичні твори «Посмішка», «Ми за мир», «Дитячий Гімн України».

І на завершення заходу прозвучав виступ ансамблю козацької пісні, який довів, що все, що кожен із нас робить сьогодні, він робить заради миру, нагадуючи, що українська нація згуртована, сильна та непереможна.

Чудовий концерт пройшов на одному диханні завдяки непересічному таланту та кропіткій праці мистецьких колективів і виконавців.

Організатори заходу також ініціювали проведення благодійної ярмарки, де всі охочі мали змогу придбати авторські роботи викладачів і студентів спеціальності «Середня освіта. Образотворче мистецтво». Вишиті сорочки вражали своїм розмаїттям і вабили перехожих. Привернули увагу і картини з вовни, виконані в техніці багатошарової аплікації, та портрети в техніці «графіка» (оригінальність цієї техніки в тому, що портрети видатних українців написані словами).

Жителі та гості міста охоче підтримали збір коштів, фотографували та знімали на відео благодійний захід.

Спільними зусиллями викладачі і студенти кафедри мистецьких дисциплін КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» зібрали 26 877 гривень. Усі кошти підуть на підтримку виробників багі, які стануть у великій нагоді нашим захисникам і захисницям та допоможуть їм наблизити довгоочікувану Перемогу!

Організатори щиро вдячні всім, хто долучився до заходу і в чиїх серцях кипить любов до України!


Оксана МЕЛЬНИК,

викладач філологічних дисциплін

87 переглядів

Commentaires


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page