top of page

ПІШЛА В ЗАСВІТИ ГАЛИНА АНДРІЇВНА ВОЙНАЛОВИЧ

На 82-му році життя обірвався земний шлях нашої колеги, яка присвятила коледжу майже три десятки років.


Галина Андріївна Войналович пов’язала свою долю з педагогічним колективом Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського в далекому 1986 році: 15 серпня її було призначено на посаду викладача української мови та літератури Барського педагогічного училища. На той час за плечима Галина Андріївна вже мала великий професійний досвід: після закінчення Бахтинської семирічної школи в 1956 році вступила до Житомирського технікуму землевпорядкування, який закінчила в 1960 році; шість років працювала в бухгалтерії радгоспу Бебелівського цукрокомбінату, а в 1974 році, після закінчення філологічного факультету Вінницького державного педагогічного інституту імені Миколи Островського, почала торувати свій освітянський шлях: працювала в Бершадській середній школі № 2, Ялтушківській середній школі, Барській середній школі №2.

Працюючи в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського (до 2003 року – Барське педагогічне училище), Галина Андріївна активно поєднувала педагогічну роботу з громадською діяльністю і чітко проявила громадянську позицію в час, коли Україна здобувала і стверджувала свою незалежність. Особисті політичні симпатії Галина Андріївна пов’язувала з програмою Народного руху України. І саме В’ячеславові Чорноволу присвятила авторську поезію «Збирайтеся в політ».

Літературна творчість Галини Андріївни Войналович стала яскравою сторінкою її життєпису. Збірки поезій «Вогонь живої душі», «Світ за фіранкою», «Пересторога» розкрили читачам багатогранний внутрішній світ цієї вродливої і мудрої жінки, патріотки, громадянки, учительки, колеги.

В інтерв’ю кореспондентам коледжевого часопису «Ластівка» Галина Андріївна багато років тому сказала: «Як жінка-патріотка свого краю, хочу створити історичний матеріал про формування і розвиток народного руху на Барській землі, збірку свого родоводу. Спробувати свої творчі здібності в нарисах».

В останні місяці життя Галина Андріївна поспішала завершити літопис роду, щоб залишити в спадок дітям та онукам його історію і духовний заповіт…


Коли догорає життєва свічка близької людини, живим залишається сум, біль, гіркота. Сьогодні, коли Галина Андріївна вирушає у свою останню путь, ми висловлюємо співчуття і слова підтримки всім її рідним і друзям. Поділяємо біль втрати і щиро сумуємо.

Світла пам'ять Вам, наша Колего, і вічний спокій Вашій душі!

Педагогічний колектив

КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний

коледж імені Михайла Грушевського»559 переглядів

Yorumlar


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page