top of page

ПІЗНАЄМО РОЗМАЇТИЙ СВІТ УКРАЇНСТВА

Важливим завданням патріотичного виховання в дошкільному навчальному закладі є прищеплення дітям інтересу до історії та культури України. Одним із майданчиків, на якому можна виховати в дітей патріотизм і заглибити їх у дивовижно розмаїтий світ українства, є проведення свят і розваг, що мають виразний національно-патріотичний зміст.

7 березня в стінах нашого коледжу відбувався тематичний тренінг зі студентами 21-М групи – музична розвага «Як зима з весною зустрічається», яку підготували і провели методисти кафедри мистецьких дисциплін Бакалець Надія Олексіївна, Кузнєцова Дарина Вікторівна, Лісова Алла Володимирівна.

Учасники тренінгу детально ознайомились із народним обрядом Стрітення та особливостями його святкування. Студенти, одягнені в національні і тематичні костюми, співали народні пісні, акомпанували, виконували традиційні таночки, грали на дитячих музичних інструментах, випробовували себе в проведенні дитячих народних ігор. Така «жива» форма ознайомлення студентської молоді з прадавніми звичаями має неабияке значення для засвоєння важливих культурних цінностей, що споконвіку передавалися від діда-прадіда.

Святковим настроєм і позитивною атмосферою тематичного дійства пройнялися і члени адміністрації коледжу – заступник директора з навчальної роботи Самборська Олена Дмитрівна та завідувач педагогічної практики Марчук Світлана Віталіївна.

Завершився тренінг колективним флешмобом учасників. Варто відзначити, що всі присутні на заході отримали смаколики у вигляді пташечки-провісниці весни, а також символічний подарунок від куратора групи – свищик (народний музичний інструмент).

Творча атмосфера, чудова акторська гра студентів, пошанування народних традицій закарбуються в пам’яті кожного, хто знайшов час і можливість долучитися до участі в тематичному тренінгу.

Алла ЛІСОВА,

старший викладач, к.п.н.66 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square