top of page

«ПРО ДИСКРИМІНАЦІЮ ВІД «А» до «Я»

6 жовтня 2022 року у форматі онлайн відбувся вебінар «Про дискримінацію від «А» до «Я» » у рамках інформаційно-просвітницького проєкту Інституту громадянської освіти та праці і Профспілки працівників освіти і науки України. Основною метою заходу було допомогти студентам, які поєднують здобуття освіти з роботою, зрозуміти основні аспекти трудового життя й убезпечити себе від неприємних ситуацій при зміні роботи чи пошуку нової. Адже реалії сьогодення показують, що стабільна підтримка економіки є важливим рушієм і люди повинні працювати.

До вебінару мали змогу приєднатись студенти та викладачі КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», а саме: Блідченко Надія Григорівна - заступник директора з гуманітарної освіти та виховної роботи, кандидат економічних наук; Томчак Алла Олександрівна - голова профспілкового комітету; Колодій Владислав - голова студентської ради.

Спікерами заходу були: Ольга Чабанюк – заступниця голови Профспілки працівників освіти і науки України, Віталій Копиш – голова ГО «Інститут громадянської освіти та праці», Володимир Ковальчук – юрист ГО «Інститут громадянської освіти та праці», Оксана Чуб – начальник відділу сприяння працевлаштуванню «Перспектива» КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Розпочинаючи захід, заступниця голови Профспілки працівників освіти і науки України Ольга Чабанюк виступила зі вступним словом, у якому акцентувала, яким важливим у час тривалої війни в Україні є відновлення роботи, ринку праці, діяльність бізнесу і підприємств.

Захисник України голова ГО «Інститут громадянської освіти та праці» Віталій Копиш націлив учасників на активну працю у вебінарі. Під час презентації проєкту він ознайомив присутніх із результатами всеукраїнського опитування студентів, які поєднують навчання з роботою, щодо окремих аспектів трудових відносин.

Оксана Чуб, начальниця відділу сприяння працевлаштуванню «Перспектива», розповіла про тренди молодіжного ринку праці і де та як шукати роботу, яким роботодавцям варто довіряти. Під час виступу спікерки учасники вебінару мали змогу дізнатися про основні ресурси і технології ефективного пошуку роботи.

Вебінар мав кілька практичних сесій, на одній із яких юрист Володимир Ковальчук спільно з учасниками зібрання проаналізував відеоролики про працевлаштування молоді, де змодельовані різні ситуації трудового життя, та відповів на запитання щодо нюансів працевлаштування на перше робоче місце.

Упродовж вебінару учасники аналізували трудове законодавство, полемізували та опановували основи захисту від утисків і дискримінації під час роботи.

Анна ХАРАБАРА,

студентка 31-Ж групи


37 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page