top of page

ПРОЄКТ «КВАРТИРНИК» РОЗПОЧАТО!

31 травня студентське самоврядування КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» організувало проєкт «Квартирник».

Квартирник – це міні-концерт, що відбувається в межах одного приміщення. Поринаючи в атмосферу квартирника, ви дістаєте можливість не тільки поспілкуватися з людьми, але й дізнатися багато нового. Часто під час квартирників його учасники пропонують глядачам свої ексклюзивні вірші або пісні, які не вміщуються у формати великих концертів. Тільки на квартирнику з уст свого фаворита можна почути байки з життя, курйози, дізнатися про творчі плани. І, звичайно ж, квартирники – це не тільки позитивні емоції, але й знайомства з новими цікавими людьми. Зі сторінок історії ми пам’ятаємо культурні вечори наших інтелігентів, котрі боролися проти режиму. Сьогодні схожа ситуація: ми знову боремося проти загарбників на нашій землі. Тому важливо підвищувати культурний рівень молоді, адже саме нам, молодим, творити новітню історію.

Наш перший захід був присвячений поезії. Учасники квартирника мали можливість прочитати свої вірші або поезії улюблених авторів та обмінятися своїми вподобаннями у сфері літератури. Молодь, на диво, була активною та проявляла ініціативу. Юні автори з неймовірним запалом читали свої вірші, написані на різні теми і в різних жанрах.

Наш квартирник привітав гостей живою музикою, безкоштовною кавою-брейк, чудовою атмосферою, гармонією між учасниками. Ми довели, що квартирник – це не просто мініконцерт у затишній обстановці, але й місце культурного зростання талановитих людей, які прагнуть змінювати світ на краще. І почали ці зміни саме з рідного містечка.

Студентська рада КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» з нетерпінням чекає нових заходів і готова організовувати їх проведення.

СТУДЕНТСЬКА РАДА

60 переглядів

Comentários


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page