top of page

Профілактика булінгу, девіантної поведінки та правопорушень серед неповнолітніх

21 січня Галина Олександрівна Шмирко, викладач кафедри соціально-економічних дисциплін, спільно з поліцейським офіцером Барської ОТГ Владиславом Вікторовичем Карим провела бінарне лекційне заняття на тему «Профілактика булінгу, девіантної поведінки та правопорушень серед неповнолітніх» у межах вивчення навчальної дисципліни «Юридична деонтологія».

Майбутні фахівці в галузі права отримали ґрунтовну інформацію про домашнє насилля, види насилля; правила поведінки людей, які стали свідками насилля; разом із викладачем опрацювали практичні методи виявлення постраждалих та булерів.

Поліцейський офіцер Карий В.В. ознайомив студентів із причинами виникнення булінгу, впливом цього явища на окрему особистість і студентський колектив у цілому; активізував увагу на небезпеці соціальних мереж, розказав про їх негативний вплив на свідомість і поведінку молоді, детально ознайомив з особливостями притягнення до юридичної відповідальності неповнолітніх та батьків. Владислав Вікторович зосередив увагу здобувачів на динаміці вчинення правопорушень у дитячому середовищі за останні роки та наголосив на важливості якісної профілактики і своєчасного виявлення правопорушень, які вчиняють неповнолітні, особливо щодо однолітків. Також були обговорені питання постановки дітей на профілактичний облік і проведення з ними профілактичної роботи, спрямованої на усунення причин та умов вчинення правопорушень.

Студенти жваво цікавились особливостями служби у відділах національної поліції, поставили гостеві багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді.


Тетяна ЮЗЬКО,

завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін, доктор філософії


90 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page