top of page

Профорієнтація як шлях до успішного професійного самовизначення особистості

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір подальшого шляху навчання і праці, особистого престижу в житті. І саме профорієнтація є одним із видів допомоги абітурієнтам у самовизначенні та усвідомленні ціннісних орієнтирів, особистих цілей і потреб.

18 травня 2021 року викладачі циклової комісії фізичної культури, фізичного виховання та захисту України КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» В.І. Косюк, Е.А. Прухніцький та П.С. Шостаківський з метою профорієнтаційної роботи здійснили поїздку до Віньковецького ліцею, Великоолександріївської гімназії, Пилипо-Олександрівської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Зіньківського навчально-виховного комплексу «Середня спеціалізована школа I-III ступенів-колегіум» і Дашковецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступенів-ліцей» Хмельницької області.

Учням випускних класів була надана вичерпна інформація про умови цьогорічної вступної кампаніїта перелік спеціальностей, за якими здійснюється підготовка студентів у КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

Цікавою для абітурієнтів стала інформація про культурне життя і дозвілля наших студентів; розмаїття спортивних секцій, творчих студій та об’єднань за інтересами, які функціонують у коледжі.

Викладачі побажали випускникам успішно скласти ЗНО та успішно розпочати шлях у професію в нашому закладі вищої освіти.

Косюк В. І., голова циклової комісії

фізичної культури, фізичного виховання та захисту України
129 переглядів

Comentários


Архів