top of page

ПРОФЕСОРСЬКА ГОДИНА З ДОКТОРОМ ПСИХОЛОГІЧНИХ НАУК ОКСАНОЮ ШПОРТУН

9 листопада в рамках проведення тижня професорських годин, приурочених Всесвітньому дню науки, студенти та викладачі нашого коледжу мали можливість зануритися в загадковий світ музики, творчості та психології разом з Оксаною Шпортун – доктором психологічних наук, професором кафедри психології Вінницької академії безперервної освіти, авторкою понад 150-ти наукових публікацій, психологом-практиком центру «Fides», членкинею ГО «Асоціація сімейних психологів України» та ГО «Міжнародна асоціація сучасної освіти, науки та культур».

Тема професорської години – «Інтегрований розвиток наскрізних умінь та компетентностей. Формування емоційного інтелекту засобами музикотерапії».

Підтвердилися слова видатного Василя Сухомлинського: «Одним із засобів гармонійного розвитку особистості, формування її культури є музика. Вона збуджує думки і почуття, викликає натхнення і насолоду, збагачує духовний світ людини. Музика – це джерело думки…, музика – це найсприятливіший фон, на якому виникає духовна спільність вихователя і дітей».

А нині музика лікує людські душі, облагороджує їх, сповнює любов’ю та гармонією.

Наталія ФЕДОРЧУК,

к.п.н., завідувач кафедри педагогіки,

психології та фахових методик55 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page