top of page

ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВІНОК В ОБЛАСНОМУ НАУКОВОМУ ЛІЦЕЇ-ІНТЕРНАТІ

У другий день червня в Обласному науковому ліцеї-інтернаті пролунав срібноголосий останній дзвінок 2022/2023 навчального року.

У реаліях сьогодення традиційне для всіх ліцеїстів та їхніх наставників свято переінакшило свій формат, а його завжди радісна атмосфера наповнилася гіркотою болю, який принесла в наше життя війна, що змінила кожного з нас та змусила дітей раптово подорослішати. Такі думки висловили після завершення творчого проєкту присутні на святі педагоги і самі учні та їхні батьки.

У глибокій тиші глядацької зали прозвучали мелодії авторської пісні «Про війну» Олени Левицької, викладача кафедри мистецьких дисциплін КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», та відеосюжету про обпалений полум’ям війни випускний вальс 2022 року, постановку якого Олена Миколаївна зробила разом з Олександрою Вовк, нинішньою одинадцятикласницею, та випускником ліцею 2021 року Олегом Колодієм.

Учасники творчого проєкту висловили слова вдячності всім захисникам і захисницям за забезпечену можливість і в умовах воєнного часу навчатися, складати плани на майбутнє, зберігати традиції. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять Героїв, які віддали своє життя, аби продовжувалося наше. У цьому великому переліку імен стоять прізвища двох випускників нашою ліцею – Олега Шуригіна (2012 рік випуску) та Олександра Ляхновича (2014 рік випуску).

Звертаючись до учнівської молоді, Петро Савчук, директор КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», говорив про обов’язок кожного свідомого українця робити все можливе і неможливе задля великої Перемоги, а цьогорічним випускникам дав настанову продовжувати навчання, бо саме на плечі української молоді буде покладена важка ноша – відбудовувати Україну.

Вирушаючи в сонячне літо, учні 10-х та 11-х класів іще раз перегорнули сторінки своєї ліцейської епопеї і згадали найяскравіші миті 2022/2023 навчального року.

У вітальному слові учням Людмила Хілінська, директор Обласного наукового ліцею-інтернату, порадила зберегти в пам’яті ці приємні відчуття, емоції, обличчя – усе те, чим були наповнені ліцейські будні.

А потім в атмосферу свята увірвалися бурхливі оплески: Людмила Валентинівна та Петро Несторович вручили ліцеїстам відзнаки за інтелектуальні перемоги, щедрий ужинок яких вони зібрали у 2022/2023 навчальному році. Учні були окрилені, наповнювалися гордістю за своїх вихованців педагоги, а батьки одинадцятикласників потайки витирали підступну сльозу: їхні діти виросли і вирушають у самостійність у такий непростий час…

Сюрприз своїм на рік старшим друзям підготували учні 10-х класів: вони привітали випускників солодким подарунком, а потім запросили всіх учасників і гостей Свята останнього дзвоника до пам’ятної світлини про цей урочистий день.

Торжество завершилося на оптимістичній ноті, емоції поступово вляглися, а пам’ять продовжує вбирати в себе кожне слово і кожну мить. Яким буде завтра? Що чекає цих не за віком дорослих дітей? Нехай вони якомога швидше побачать нашу велику Перемогу! Нехай небо над ними буде чисте і сонячне! Нехай буде щасливе, мирне життя, сповнене світлих мрій і грандіозних планів на день прийдешній!


За матеріалами сайту

Обласного наукового ліцею-інтернату26 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page