top of page

ПРЕЗИДІЯ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ВІННИЧЧИНИ ВІДВІДАЛА КОЛЕДЖ

У високотехнологічному світі, де зміни стають нормою, а інновації – запорукою прогресу, співпраця між освітніми установами і студентськими організаціями набуває особливого значення.

1 травня студентський актив КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» приймав делегацію від студентської ради Вінниччини.

Метою візиту було ознайомлення з діяльністю коледжу, зустріч зі студентами та обговорення актуальних питань студентського життя.Делегація заслухала звіт роботи студентської ради закладу. Представники студентського активу поділилися своїм досвідом у роботі зі студентською громадськістю, акцентували увагу на важливості взаємодії між адміністрацією коледжу і студентськими органами, а також привернули увагу до ініціатив, спрямованих на поліпшення якості освіти і створення сприятливого середовища для розвитку молодих людей.

Для гостей провели екскурсію по коледжу; вони мали змогу поспілкувалася з адміністрацією та відвідати студентські гуртожитки.

Студентський актив коледжу заслухав інформацію про роботу і плани президії студенської ради Вінниччини.

Дарина Горобець, голова студентської ради Вінниччини, представила новообраний склад президії та коротко окреслила повноваження студентських лідерів. Кожен керівник комітету розповів про свою роботу, проведені заходи, волонтерство і цілі на поточний рік.

Склад новообраної президії:

-Боровська Іванна – голова культурно-масового комітету;

-Аліна Ракуха – голова комітету з питань бізнес-комунікацій і працевлаштування;

-Андрій Токар – голова комітету освітньо-правової діяльності;

-Дарина Пиндик – голова комітету із соціальних питань;

-Ольга Похила – голова комітету з міжнародної діяльності;

-Карина Фішман – прес-секретар.

Завершенням робочого дня була організація кавобрейку, який організував студентський актив коледжу. Учасники зустрічі поділилися своїми враженнями, обмінялися думками під час неформального спілкування, яке пройшло в невимушеній атмосфері.

Візит президії студентської ради Вінниччини став гарним стартом для обміну досвідом і продуктивною платформою для конструктивного діалогу між студентами і керівництвом закладу.

 

Вадим БАГРІЙ,

студент 31-Ж групи 

79 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page