top of page

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЄКТІВ «I AM A TALENTED PERSON»

Учні Обласного наукового ліцею-інтернату вкотре продемонстрували неабиякі вміння і таланти, і цього разу – англійською мовою.


8 листопада викладач англійської мови Гордієнко Ю.А. провела в 11-А класі виховний позакласний захід, спрямований на формування самосвідомості, що спонукає дітей аналізувати свої вміння і таланти, а також презентувати їх у позитивному ключі.

Мотивували до самопізнання слова сучасного письменника Роя Т. Беннета: «Вір у себе. Ти сміливіший, ніж думаєш, талановитіший, ніж знаєш, і здатен на більше, ніж ти собі уявляєш». Ліцеїсти розмірковували про те, що для них є «талант», «здібність», «якість особистості»; які їхні сильні та слабкі сторони в цьому контексті.

Кульмінацією заходу стала презентація учнівських проєктів, яка виявилася приємною несподіванкою для гостей і самих ліцеїстів.

Сподіваємося, що проведений захід допоможе кожному вихованцеві наукового ліцею не тільки розкрити власні здібності, але й знайти своє місце в житті. Адже відкрити в собі талант - це зробити важливий крок до щасливого майбутнього і самореалізації.


За матеріалами сайту Обласного наукового ліцею-інтернату162 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page