top of page

ПРЕДСТАВНИКИ МОЛОДІЖНОГО ЦЕНТРУ «КВАДРАТ» ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГИ ДЛЯ УЧНІВ І СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ

01 травня в Комунальному закладі вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбулася важлива подія: у контексті налагодження взаємодії з молодіжною спільнотою міста Бара до коледжу завітали представники обласного молодіжного центру «Квадрат», які провели два заходи, зміст і завдання яких були зосереджені на актуальних питаннях – «Медіаграмотність та інформаційна безпека», «Кібербулінг та кібергігієна».

Учасники тренінгу з медіаграмотності та інформаційної безпеки дослідили маніпуляції в медіа: розкрили їхні механізми, способи розпізнавання, методи протидії; за допомогою інтерактивної гри, що імітувала передачу новин, вивчили основи пропаганди, зокрема її ефективність, прийоми, які вона використовує, а також способи захисту від фейків та дезінформації. Орім того, обговорили наслідки інформаційного перевантаження і важливість критичного сприйняття інформації.

Іще один тренінг був присвячений питанням кібергігієни. Студенти та учні наукового ліцею-інтернату ознайомилися з ефективними методами безпечного використання цифрового контенту, захисту персональних даних та раціонального користування соціальними мережами.

Зустріч із представниками молодіжного центру «Квадрат» викликала в учнівсько-студентсьої молоді яскраві враження і налаштувала її на грамотне застосовування в освітній діяльності сучасних цифрових засобів.

Олена ГРЕСЮК,

студентка 41-Ш групи


47 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page