top of page

ПРАЦЮЄМО НА ПРОФЕСІЙНИЙ УСПІХ НИНІШНЬОГО АБІТУРІЄНТА

21 лютого циклова комісія викладачів фізичної культури, фізичного виховання та захисту України відкрила нові професійні горизонти для здобувачів освіти Дашковецького ліцею, Віньковецького ліцею, Зіньковецького ліцею та Великоолександрівської гімназії, ознайомивши старшокласників із можливостями здобуття професії в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

Спілкуючись з учнями 9-х та 11-х класів, педагоги детально представили спеціальності, що забезпечують фахову підготовку в коледжі, і надали абітурієнтам повний обсяг інформації для прийняття обдуманих рішень щодо їхнього шляху в професію.Профорієнтаційна зустріч сприяла формуванню в старшокласників усвідомленої кар’єрної стратегії, розуміння важливості обрання шляху, який відповідає індивідуальним здібностям і прагненням. Під час діалогу з учнями викладачі ділилися власним досвідом роботи зі студентами різних спеціальностей; відповідали на поставлені запитання, намагаючись дати найбільш повну інформацію, потрібну нинішнім абітурієнтам для професійного самовизначення. Навіть після завершення офіційної частини зустрічі учні продовжували активно обговорювати можливості, які вони відкрили для себе. Деякі старшокласники виявили зацікавленість у здобутті спеціальностей, що їх пропонує коледж, і дали зрозуміти, що свідомі у своєму виборі, адже мають не лише інтерес, але й природні задатки, щоб будувати кар’єру вчителя, журналіста чи правника.

Профорієнтаційна робота циклової комісії викладачів фізичної культури, фізичного виховання та захисту України стала не лише інформативною, але й наснажливою подією для учнів, що завершуюють здобуття базової чи повної загальної середньої освіти. Завдяки ініціативі наших коледжан у старшокласників з’явилася можливість сформувати більш чітке уявлення про власний професійний шлях та зробити обдуманий і правильний вибір стосовно своєї професійної кар’єри.

  

Катерина ПРУХНІЦЬКА

викладачка циклової комісії фізичної культури,

фізичного виховання та захисту України

92 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square