top of page

ПРАКТИКУМИ СУЧАСНОГО ДОШКІЛЛЯ

Нещодавно викладачі циклової комісії дошкільної педагогіки, психології та фахових методик і понад 25 студентів спеціальності 012 «Дошкільна освіта» КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» стали учасниками вебінар-марафону «Практикуми сучасного дошкілля», який проводила творча група науковців «Буду вправним першачком» спільно з видавництвом «Генеза».

Завдання вебінарів – розкрити аспекти впровадження сучасних авторських методик з різних напрямів освітньої діяльності з дітьми дошкільного віку, поділитися практичним досвідом і залучити ширше коло фахівців до інноваційної науково-практичної діяльності.

Було надзвичайно цікаво спілкуватися з дослідниками дошкільної освіти – докторами педагогічних наук Аллою Богуш і Тетяною Степановою; педагогами-практиками Вікторією Самофал і Світланою Бадер, чиї напрацювання вже перетворені видавництвом «Генеза» у нововидані посібники. Під час відеозустрічей розгорталася жвава і взаємозбагачувальна дискусія з колегами–представниками різних закладів вищої освіти та закладів дошкільної освіти. Неймовірно, але дехто з них зумів вийти на відеозв’язок навіть із прифронтових регіонів!

Результатом нашої участі у вебінар-марафоні стало впровадження інноваційних рекомендацій в аудиторні та практичні заняття, застосування їх під час педагогічної практики.

Наукова співпраця з творчою групою «Буду вправним першачком» та видавництвом «Генеза» триває!

Тетяна СІЧКО, старший викладач кафедри

педагогіки, психології та фахових методик
104 перегляди

Comentários


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page