top of page

ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКИЙ ЗАХІД ЮРИДИЧНОЇ КЛІНІКИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ МІСТА

Одним із напрямів діяльності юридичної клініки КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» є правопросвітницька діяльність, спрямована на формування праворозуміння та зміцнення правової свідомості громадян.

18 квітня представники юридичної клініки провели правове заняття на тему «Булінг і відповідальність неповнолітніх» у 8-А класі Барського ліцею № 2. Метою зустрічі було ознайомлення учнів з поняттям і видами булінгу та особливостями юридичної відповідальності за нього.

Студентка 2-БЮ(4) групи Крупельницька Анастасія і керівник юридичної клініки Слугоцька Вікторія Михайлівна обговорили з учнями прояви булінгу в шкільному середовищі, поінформували їх про відповідальність неповнолітніх за насильство стосовно інших дітей, ознайомили з особливостями юридичної відповідальності малолітніх та неповнолітніх осіб, акцентували увагу восьмикласників на причинах вчинення правопорушень неповнолітніми, роз’яснили особливості притягнення до відповідальності дітей їхньої вікової групи.

Школярі уважно слухали інформацію і брали активну участь у її обговоренні.

Класний керівник 8-А класу Балинська В.С. подякувала за цікаво проведене заняття і висловила сподівання на подальшу співпрацю з юридичною клінікою коледжу.

Вікторія СЛУГОЦЬКА,

асистентка кафедри соціально-економічних дисциплін
256 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page