top of page

Правопросвітницький захід «Юридичної клініки» для школярів міста

Одним із напрямів діяльності «Юридичної клініки» КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» є правопросвітницька діяльність, спрямована на формування праворозуміння та зміцнення правової свідомості громадян.

9 грудня представники «Юридичної клініки» провели правове заняття на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх» у 6-А класі Барського ліцею № 2. Основною метою зустрічі стало ознайомлення учнів з поняттям, видами та особливостями юридичної відповідальності неповнолітніх, що наступає за вчинення правопорушень.

Студентка 41-Ю групи Захарчук Світлана і керівник «Юридичної клініки», викладач правових дисциплін Слугоцька Вікторія Михайлівна розповіли учням про правові аспекти відповідальності за порушення правових норм, на життєвих прикладах ознайомили з особливостями юридичної відповідальності малолітніх та неповнолітніх осіб, обговорили з шестикласниками причини вчинення правопорушень неповнолітніми, роз’яснили особливості притягнення до відповідальності дітей саме їхньої вікової групи.

Для кращого засвоєння інформації учні переглянули картинки з відомих мультфільмів, які переконливо ілюструють різні види правопорушень, та обговорили види відповідальності, що можуть наставати за них. Школярі уважно слухали інформацію і брали активну участь у її обговоренні.

Класний керівник 6-А класу Балинська В.С. подякувала за цікаво проведене заняття та висловила побажання подальшої співпраці з «Юридичною клінікою».


Бурятинська Наталія Іванівна,

голова циклової комісії викладачів правових дисциплін
258 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page