top of page

Правильно обрана траєкторія – успіх сьогодні, завтра, завжди

«До творчості студента – через творчість викладача» – така стратегічна лінія, що визначає діяльність колективу КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» і тема презентації досвіду роботи закладу освіти для головного спеціаліста Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України Геннадія Олексюка та завідувача сектору науки й інноватики управління освіти та науки Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації Андрія Клапоущака.

Екскурсію навчальним закладом провів директор коледжу, кандидат педагогічних наук Савчук Петро Несторович. Гості оглянули навчальні аудиторії та прилеглу територію закладу освіти, ознайомилися з його історією і перспективами розвитку; побували на виставці мистецьких робіт викладачів і студентів, приуроченій Дню художника України; відвідали заняття з гончарства та 3-D моделювання на тривимірному принтері.

Під час дружньої зустрічі Геннадія Вадимовича Олексюка та Андрія Юрійовича Клапоущака з керівництвом коледжу - директором Савчуком Петром Нестеровичем та його заступниками Самборською Оленою Дмитрівною і Максімовим Петром Григоровичем, обговорювалися проблеми організації освітнього процесу в змішаному форматі, підготовки до акредитації спеціальностей, профорієнтаційної роботи, матеріально-технічного забезпечення, підготовки до опалювального сезону тощо.

Продовжили ознайомлення гостей з коледжем декан гуманітарно-педагогічного факультету, доктор педагогічних наук Мороз Майя Олександрівна та вчений секретар, кандидат мистецтвознавства Бурса Антоніна Іванівна. Мороз М.О. розповіла про реорганізацію в коледжі: у 2019 році, відповідно до наказу від 31.08.2019 «Про затвердження декана гуманітарно-педагогічного факультету та складу факультету», виданого відповідно до Положень про «Вчену раду коледжу», «Гуманітарно-педагогічний факультет» та протоколу № 1 від 30.08.2019 року засідання вченої ради коледжу у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського, розпочав свою діяльність структурний підрозділ – гуманітарно-педагогічний факультет. У рамках імплементації Закону України «Про вищу освіту» в коледжі проведено структурну реорганізацію педагогічного та гуманітарного відділень шляхом створення трьох кафедр – кафедри соціально-економічних дисциплін; кафедри педагогіки, психології та фахових методик; кафедри мистецьких дисциплін. Організацію освітнього процесу факультету здійснює колектив випускних кафедр КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж» імені М. Грушевського (кафедра соціально-економічних дисциплін, кафедра педагогіки, психології та фахових методик, кафедра мистецьких дисциплін, а також міжкафедральної циклової комісії викладачів соціально-економічних дисциплін), до складу якого входять педагогічні та науково-педагогічні працівники, що мають науковий ступінь: 2 доктори наук, 20 кандидатів наук та докторів філософії, 10 аспірантів і здобувачів.

Бурса А. І. ознайомила гостей із науковими працями наших викладачів-науковців. Клапоущак Андрій Юрійович відзначив, що КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» – єдиний в Україні заклад вищої освіти, який створений у невеличкому містечку, а не в мегаполісі; однак, попри це, коледж має давні наукові традиції та свою наукову школу.

Хілінська Людмила Валентинівна, директор Обласного наукового ліцею-інтернату КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», презентувала роботу структурного підрозділу, який цьогоріч відзначає 20 років свого функціонування. За цей час педагогічний колектив ліцею виробив власну освітню траєкторію, визначив нові ефективні методи і технології управління, удосконалив методику підготовки учнів до різнопланових інтелектуальних змагань, забезпечив стабільність результативної участі ліцеїстів у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН України, Всеукраїнських предметних олімпіадах, турнірах, творчих конкурсах та ЗНО.

Візит поважних гостей наповнив новими ідеями та змістом будні коледжан та надихнув колектив творити далі.

Белецька Н. Г.,

заступник директора з гуманітарної освіти та виховної роботи

198 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page