top of page

ПОДІЇ ОДНОГО ДНЯ В ГОНЧАРНІЙ МАЙСТЕРНІ КОЛЕДЖУ


17 березня в гостях у КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» побували учні 4 класу першої в Україні приватної сімейної школи «АІСТ», заснованої в місті Вінниці. Разом зі своїми педагогами Ярославом Михайловичем Девдерою, Валентиною Петрівною Мельничук, Оксаною Іванівною Роздорожнюк юні вінничани відвідали гончарну майстерню коледжу, де впродовж кількох годин брали участь у майстер-класі викладача образотворчого мистецтва Вадима Шпаковатого і його незмінних помічників – Марини Шпаковатої, викладача кафедри психології, педагогіки та фахових методик, Назара Круцика, студента 41-ОМ групи, Богдана Шевчука, студента 21-ОМ групи.

Вінничани уважно слухали цікаві розповіді про старовинну і сучасну кераміку, про барських майстрів гончарного мистецтва; зацікавлено розглядали виставку виробів із глини. Найбільше захоплення викликав момент, коли Вадим Васильович показував, як звичайний шматок природного матеріалу може перетворитися спочатку в розложисту тарілку, потім у глибоку миску…чашку…яйце. Звичайно, кожен з учнів чекав своєї черги сісти за простенький гончарний круг і відчути себе майстром. «Цього дня, – посміхаючись, каже Вадим Васильович, – у наших гостей було замало часу. Тож пообіцяли приїхати ще раз, але вже із самого ранку».

Із гостями з Вінниці радо зустрілися учасники вокального гурту «Промінчики», яким керує викладач кафедри мистецьких дисциплін Дмитришена Дар’я Євгеніївна. Для них вони співали та грали на саморобних глиняних свищиках.

Цього ж дня в майстерні Шпаковатого В.В. відбулася ще одна важлива подія. Директор коледжу Савчук Петро Несторович вручив Назарові Круцику та Богданові Шевчуку відзнаки, що напередодні надійшли з Варшави. А історія цих нагород по-своєму цікава. Дізнавшись про оголошений у столиці Польщі Міжнародний двотуровий мистецький конкурс, майбутні учителі образотворчого мистецтва, не вагаючись, подали заявку на змагання в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»… і взяли перше місце з кераміки. Для участі в конкурсі юнаки самостійно скомпонували відео, у якому показали, як вони створюють вироби з глини. Музичний фон ролика визначили також самі.

А отриманий результат став переконливим свідченням того, що наполегливість і цілеспрямованість ведуть до успіху.

Інформаційний центр коледжу
338 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page