top of page

Пишімо разом радіодиктант національної єдності-2023!

Уперше у 2023 році, відповідно до указу президента, з урахуванням змін у церковному календарі ПЦУ, День української писемності та мови відзначатимуть 27 жовтня, а не 9 листопада.

У п’ятницю відбудеться традиційний флешмоб – Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який має на меті не стільки перевірити грамотність українців, як об’єднати людей навколо України в усьому світі.

Авторкою тексту диктанту в цьому році є наша землячка – українська поетеса та перекладачка Катерина Калитко. Читатиме текст Олексій Гнатковський – актор театру та кіно, виконавець ролі Довбуша в однойменному фільмі.

«Суспільне мовлення» запропонувало всі можливі формати для участі в Радіодиктанті: трансляції на радіо, телеканалі та діджитал-платформах.

Щоб написати радіодиктант, 27 жовтня об 11:00 за київським часом просимо всіх охочих увімкнути ту платформу, яка є для вас зручною:

Текст диктанту буде оприлюднено 30 жовтня об 11:00 на сайті Українського радіо та Суспільного Культура.

Щоб ваш диктант перевірили фахівці, необхідно надіслати паперового листа за адресою:  вул. Хрещатик, 26, м. Київ, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 29 жовтня.

Також можна сфотографувати або відсканувати написаний текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) та надіслати його до 11:00 30 жовтня на адресу rd@suspilne.media.

Організатори закликають робити фото та відео того, як ви пишете диктант чи готуєтеся до нього, та публікувати в соціальних мережах із гештегом #радіодиктант2023.

Тож запрошуємо завтра, 27 жовтня, об 11:00 долучитися до всеукраїнської акції національного єднання всіх охочих – викладачів, працівників, здобувачів освіти коледжу, учнів Обласного наукового ліцею-інтернату.

Лариса СЛОБОДЯНЮК,

голова циклової комісії

української і зарубіжної філології


43 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page