top of page

ПЕРШОВЕРЕСЕНЬ ПОКЛИКАВ ЗА ПАРТИ

Урочиста Посвята учнів нового набору в ліцеїсти – особливе свято, яке прокладає своєрідну межу між шкільним дитинством і ліцейською юністю.

Хвилиною мовчання всі учасники заходу вшанували пам’ять полеглих на фронтах російсько-української війни. Цій темі було присвячено презентацію кліпу авторської пісні «Нескорена країна» викладачки музичних дисциплін Олени Миколаївни Левицької.

Зі словами вітань із Першовереснем і побажаннями мирного неба, міцного здоров’я, успіхів у навчанні до учнів ліцею звернулися Олена Дмитрівна Самборська, заступник директора з навчальної роботи КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», доктор філософії, член-кореспондент Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки «Полісся», та Олена Миколаївна Гулько, виконувач обов’язків директора Обласного наукового ліцею-інтернату, аспірант Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України.

Особлива атмосфера творчості, родинного затишку і тепла, яка панує в Обласному науковому ліцеї-інтернаті, заполонила десятикласників під час перегляду відеоролика «Ліцей у часі, просторі та в наших серцях!».

Як символи посвяти учнів десятих класів у ліцеїсти одинадцятикласники подарували своїм молодшим друзям значок ліцеїста і вручили їм спеціальний випуск газети «Ліцеїст», де вміщено тексти ліцейського гімну та кодексу ліцеїста, а також побажали, щоб дорога до висоти знань була успішною, і дали слушні поради й настанови для швидшої адаптації до насиченого та цікавого ліцейського життя.

Десятикласники, у свою чергу, звернулися до батьків з обіцянкою наполегливо навчатися, а викладачів запевнили в тому, що зерно знань, яке вони сіють щоденно, дасть гарні сходи. Своїм старшим друзям пообіцяли не осоромити честь ліцею, із гордістю нести звання ліцеїста і примножувати кращі традиції, які склалися в ліцейській родині.

Після завершення святкової програми одинадцятикласники Ольга Оранська і Андрій Захаров запросили всіх учасників заходу до пам’ятної світлини, яка розпочне нову сторінку у великій історії Обласного наукового ліцею-інтернату.

Катерина ВОЛОХАТА,

класний керівник 11-А класу

86 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page