top of page

ПЕРШОВЕРЕСЕНЬ, ОБПАЛЕНИЙ ВІЙНОЮ

Новий 2022/2023 навчальний рік стартує в умовах війни. Війни за існування Української держави та українського народу в цілому, позаяк російська агресія є практичним втіленням імперської тоталітарної ідеології путінського режиму – рашизму. Стійкість і незламність українців на шляху до Перемоги над підступним ворогом сьогодні захоплюють увесь світ. Ми переможемо, і на нашій землі знову запанує мир і добробут, усі наші свята знову стануть яскравими і радісними, дитячий гомін сповнить шкільні коридори, і в усіх закладах освіти знову запанує дух творчості та молодої енергії, що завжди вирізняє наше студентство!

Цьогоріч святковий Першовересень у КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» традиційно розпочався з урочистої Посвяти у студенти. Уперше радісне очікування нової сторінки життя перепліталося з гірким болем і сумом. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять воїнів, полеглих у боротьбі за свободу, цілісність і єдність нашої держави.

Савчук Петро Несторович, директор коледжу, кандидат педагогічних наук, відмінник освіти України, член-кореспондент Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки «Полісся», тепло привітав учнів і студентів, викладачів та гостей закладу і побажав усім міцного здоров’я, мирного неба, злагоди в сім’ях, нових успіхів і досягнень.

До першовересневих привітань долучився директор фахового коледжу передвищої освіти КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», відмінник освіти України, викладач-методист Маліновський Юрій Леонідович.

Свої настанови першокурсникам дали студенти бакалаврату – Колодій Владислав та Колодій Анастасія. А від батьківської спільноти вітальне слово тримала Войтович Аліна Сергіївна.

Затамувавши подих, усі учасники святкового заходу слухали привітання з лінії фронту, які надійшли від учорашніх випускників коледжу, а сьогодні –мужніх захисників нашої свободи і незалежності: Горішного Назара, Мельника Василя, Мацуляка Дмитра, Кутняка Тараса, Павлишина Назара.

На завершення свята першокурсники виголосили клятву вірності традиціям навчального закладу й отримали від своїх кураторів символічний Ключ Знань.

До створення святкової атмосфери заходу в процесі його підготовки та проведення активно долучилися ведучі програми – студенти 21-Ш групи Желіховська Христина, Когут Ольга, Гнатишена Марина, Семенова Діана, Павленко Дарина, Килівник Маргарита, – і виконавці музичних номерів: Кушнір Анна та Єлизавета Македон (21-М група), Поповська Яна (41-М група).

Музичний супровід і комп’ютерну підтримку та оформлення друкованих матеріалів до свята забезпечили викладачі кафедри мистецьких дисциплін: Скорич Наталія Валентинівна, Сошинська Наталія Василівна, Важеніна Анеля Леонардівна. Оформлення сцени актової зали барвистими хризантемами здійснила викладач Царенко Людмила Миколаївна.

Наталія ПОГРЕБНЮК,

куратор 21-Ш групи


167 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page