top of page

Першовересень кличе до знань

І знову на календарі 1 вересня. Після літніх канікул гомінлива шкільна дітвора поспішає в класи, а на студентську молодь чекають просторі аудиторії вишів. Новий навчальний рік упевнено стартує в кожному закладі освіти.

Святковий першовересень у КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» традиційно розпочався з урочистої лінійки, яку цьогоріч підготували студенти 21-Ш групи разом із куратором Марією Михайлівною Нечитайло.Савчук Петро Несторович, директор коледжу, кандидат педагогічних наук, відмінник освіти України, член-кореспондент Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки «Полісся», тепло привітав учнів, студентів, викладачів та гостей закладу і побажав усім міцного здоров’я, мирного неба, злагоди в сім’ях, нових успіхів і досягнень.

Хвилиною мовчання присутні на святі вшанували пам’ять воїнів, полеглих у боротьбі за свободу, цілісність і єдність нашої держави. А студентам 21-Ш групи Тлустій Іванні та Овчіннікову Владиславу було надане право покласти квіти до пам’ятника Михайлові Грушевському – видатному державному і політичному діячеві, ім'я якого з честю носить коледж.

Справжньою окрасою святкової програми стали музичні номери у виконанні Дорош Катерини (21-М), Поповської Яни (31-М), Бронюка Владислава і Заболотного Богдана (1-БМ). Музичний супровід і комп’ютерну підтримку та оформлення друкованих матеріалів до свята забезпечили викладачі коледжу – В'ячеслав Михайлович Крупський і Ніна Олександрівна Ляхнович.


Щиро вітаємо адміністрацію, викладачів, учнів та студентів з початком нового 2021-2022 навчального року! Зичимо терпіння, завзятості, успіхів і нових звершень!


Марія Нечитайло,

куратор 21-Ш групи

652 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square