top of page

ПЕРШЕ МІСЦЕ ЗДОБУТО!

Наполегливість і безмежна пристрасть до інтелектуальної спортивної гри – ось що допомогло нашим учням і студентам здобути перемогу в змаганнях на першість із шахів серед студентів закладів вищої освіти Барської територіальної громади!

Ця турнірна битва була важкою, але завдяки командній згуртованості наших учасників: Хмельовської Маргарити, студентки 11-М, ОМ групи, і Тихолаза Максима, учня 10-Б класу Обласного наукового ліцею-інтернату, –коледж записав на свій рахунок іще одну перемогу, яка стала результатом тривалої підготовки юних спортсменів, їхньої наполегливості і великого бажання бути кращими серед кращих. Вони вірили в себе, працювали над власними навичками, перебували в стані постійного пошуку нових шляхів і способів саморозвитку.

Наша команда шахістів вразила своєю злагодженістю і спортивним запалом. «Ця перемога стала нагородою за всі зусилля і мотивацією до нових досягнень», – стверджують переможці.

А ми пишаємося успіхом вихованців і горді з того, що, як наставники, були причетні до нинішнього досягнення Маргарити і Максима. Першість із шахів стала для коледжу важливим випробуванням, і ми раді, що зуміли виграти. Із нетерпінням чекаємо нових викликів та можливостей для подальшого росту і розвитку у світі шахів.

Катерина ПРУХНІЦЬКА, викладачка

фізичної культури і фізичного виховання

51 перегляд

Commentaires


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square