top of page

ПЕРША ПЕРЕМОГА АНСАМБЛЮ «ПОДОЛЯНОЧКА»

У переддень Новорічного свята хочемо поділитися приємною новиною. Молодіжний інструментальний ансамбль «Подоляночка», який організували викладачі кафедри мистецьких дисциплін Кузнєцова Дарина Вікторівна та Бакалець Надія Олексіївна, здобув звання лауреата І ступеня в номінації «Інструментальний жанр» на Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Зореграй» та Всеукраїнському конкурсі мистецтв "Тополя Fest".

Студенти спеціальності 014 «Середня освіта. Музичне мистецтво» Кіндич Мирослава, Лаута Вікторія, Олійник Анастасія, Ткачук Анастасія, Пасічник Віталіна, Шевчук Яна, Слободянюк Роксолана (31-М група), Вальчук Анастасія (41-М група), Оніщук Ольга (1-БМ група) та діти й онуки наших викладачів: Сторчак Аня, Суконник Соломія, Степанюк Адріана, Дмитришена Мілена – виконали славетний «Щедрик» Миколи Леонтовича. Геніальна композиція митця, що прославила українську націю на весь світ і вже понад сто років є знаковою різдвяною темою на всіх континентах, набуває особливого звучання, коли її виконують саме на дитячих музичних інструментах. Ця мелодія, пронизана національним колоритом та мудрістю віків, назавжди залишиться в наших серцях як неоціненний скарб української культури.

Дякуємо за співпрацю нашим колегам: Зеленюкові Сергію Вікторовичу, який здійснив відеозйомку робочих матеріалів ансамблю, та Блідченко Надії Григорівні, яка забезпечила відеомонтаж.

Надія БАКАЛЕЦЬ –

викладач кафедри мистецьких дисциплін

81 перегляд
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page